EN

«Статистичний портрет молодо_ї художни_ці». Анкета до 16 серпня!

Анкета до 16 серпня

Текст організаторів:

Чи існують в Україні «молоді» художники? І що насправді означає «молод_ий» художни_к?

Бюро системних рішень BUT запускає соціологічне дослідження «Статистичний портрет молодо_ї художни_ці», аби дослідити ці (та інші) питання.

Завдяки преміям, конкурсам та фестивалям для молодих митців слово «молодий» закріпилося на практиці і часто сприймається нами некритично. Вперше в Україні дослідження порушує питання про те, що означає категорія «молодий» для митців, а також зосереджується на визначенні умов роботи та можливостей розвитку для художників та художниць.

Для чого це потрібно:

Наші уявлення про стан художньої спільноти та її інфраструктуру фрагментарні та базуються на припущеннях, які ніхто не перевіряв. Дослідження допоможе зрозуміти, як стають художниками та що заважає розвиватись у професії; які можливості ефективні і чого бракує.

Результати мають стати прикладним інструментом для впливу на систему підтримки митців і художнього середовища на основі актуальних даних, на додачу до гіпотез окремих інституцій та професійних спільнот.

Запрошуємо всіх художниць та художників, які бажають поділитися своїм досвідом мистецької практики в Україні та зробити статистику релевантною, заповнити коротку анкету за лінком. Анкета доступна до 16 серпня, на її заповнення потрібно близько 20 хвилин. Результати дослідження будуть опубліковані у жовтні 2021 року.

http://statportrait.vonopaper.com/3/

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.