“Спроба контакту” у Малій Галереї Мистецького арсеналу

"Спроба контакту" у Малій Галереї Мистецького арсеналу

19 серпня о 12.00

Текст організаторів:

З 19 серпня по 16 вересня у Малій Галереї Мистецького арсеналу триватиме виставка «Спроба контакту. Школа фотографії Віктора Марущенка».
Виставка відбувається у рамках проєкту «Чутливість. Сучасна українська фотографія».
Школа фотографії Віктора Марущенка, заснована у 2004 році в Києві, є однією з найвідоміших в Україні. Кредо фотошколи — слова її засновника фотографа Віктора Марущенка (1946–2020): «Наше завдання — не навчити користуватися фотоапаратом, а розкрити творчі здібності і таланти учня».
Основний принцип, закладений в освітню програму — вивчення фотографії як частини сучасного мистецтва, ті базові знання, які необхідні для творчої роботи в сучасному фотографічному просторі. У школі викладаються історія фотографії та поглиблений практичний курс. Визначаються форми подачі фотографії — від одиничної до складної у вигляді серій та фотоісторій. Слухачі вчаться працювати з великим масивом зображень, редагувати, відбирати знімки і формувати з них виразне висловлювання.
На виставці «Спроба контакту» представлено роботи різних поколінь випускників Школи фотографії. Тут представлені роботи, що є образним вираженням пошуку сучасного візуального художника. Одвічного пошуку свого місця у мінливому та багатогранному світі.
Учасники та учасниці: Віктор Кальмус, Яна Кононова, Дмитро Кореневський, Олександр Мартемянов, Марися Мяновська, Марія Павленко, Роман Пашковський, Дмитро Стойков, Зоя Шу, Яна Щербакова
Куратор — Валерій Мілосердов
Партнери проєкту — Школа фотографії Віктора Марущенка, 5.6 Magazine та 5.6 Store
Проєкт відбувається за підтримки Українського культурного фонду.
Графік роботи виставки:
вівторок-неділя, з 12 до 20.
вихідний — понеділок.
Вхід вільний.

Мала Галерея Мистецького арсеналу
Лаврська, 10

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.