Меню

Соня Делоне в Set Art Space

15 листопада о 12.00

Текст організаторів:

Масштабна виставка про відому художницю українського походження – «Соня Делоне: ритм кольору».

Соня Делоне – одеситка єврейського походження, яка в ранньому віці поїхала з України до Санкт-Петербурга, а потім до Парижа. У своїй творчості вона поєднувала: музику і живопис, лекції і перформанс. Її авангардні ідеї втілювалися не тільки в образотворчому мистецтві, але і в дизайні, текстилі, моді, декораціях до театральних вистав тощо.

Соня Делоне – художниця світового масштабу. Наразі одне з найбільших зібрань її робіт знаходиться у паризькому Центрі Помпіду.

На виставці у Set Art Space будуть представлені унікальні документи: листування Делоне з близькими, а також вінтажні плакати і книги.
А головними експонатами виставки будуть дві графічні роботи художниці, які зберігаються в Національному художньому музеї України, – єдині приклади її спадщини в Україні.

Частиною виставки стала авторська студія «Сила творчості», що представляє художників і дизайнерів, які наслідують принципи підходу Делоне, і, як і вона, працюють на перетині сфер – дизайну одягу і мистецтва, функціонального дизайну і освіти, текстилю і декору.

Учасниками студії стали українські митці та мисткині Маша Рева, Флоріан Юр’єв, сестри Яся і Леся Хоменко, Оксана Левченя та французька художниця Ева Толуа.

Виставка проходитиме по 15 грудня.

Графік роботи: щодня з 12:00 до 21:00, вихідний — понеділок.

Вхід безкоштовний.

Set Art Space
Ярославів Вал, 14А

бачите помилку, пишіть сюди