Меню

Slinko в IZONE

Поділитися сторінкою

23 вересня о 19.00

Текст організаторів:

Artist Talk нової резидентки фонду ІЗОЛЯЦІЯ Slinko.

Slinko — мультидисциплинарна художниця, що живе в Нью-Джерсі, США. Її художня практика тісно пов’язана з подорожами та дослідженнями, а також заснована на історії та соціальній антропології.

У своїй роботі Slinko досліджує функціонування і вплив влади на суспільство та окремих людей. Вона часто використовує історичні наративи, культурні артефакти та політичні символи, щоб відобразити своєрідну і часто комічно-помилкову точку зору. Slinko використовує різні медіа в своїй практиці: від політичної сатири до малюнків розкадровки, рухомих зображень, перформансу та досліджень на місцях.

Художниця вивчала живопис в Харківській державній академії дизайну та мистецтв, графічний дизайн в Технологічному інституті моди, а також отримала ступінь магістра мистецтв в області скульптури і медіа в Університеті Співдружності Вірджинії.

Slinko отримала стипендію Якоба К. Джавіц, а також брала участь в резиденціях у школі живопису та скульптури Скоугеган (Скоугеган, штат Мен), селищі Генрі-стріт (Нью-Йорк), Дар-е-Мамун (Марокко), Центрі сучасного мистецтва Бемис ( штат Небраска), проект «Мармуровий будинок» (Вермонт), резиденції RAIR (Філадельфія), відкритих сесіях Центру малювання (Нью-Йорк), а в 2020 році братиме участь у резиденції в Santa Fe Art Institute Labor.

 Під час резиденції в IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives. Slinko буде працювати над проектом Everything Must Go. Проект буде реалізований у форматі відео і звукових робіт, записаних на декількох блошиних ринках і одному мегамаркеті в Україні.

 Проект запозичує свою назву з терміна, який використовують американські магазини, коли збираються закриватися і мають позбутися від усього інвентарю.

В якості метафори структурного та соціального очищення в пострадянській Україні Everything Must Go розгляне перетворення національної і особистої ідентичності в контексті соціальних відносин, змінених новими силами вільного ринку в Києві, Львові, Харкові та Одесі. Використовуючи місцеві блошині ринки та мегамаркет як поля для спостереження за повсякденною людською драмою, Everything Must Go, досліджує концепції особистої і колективної пам’яті та спільного політичного майбутнього українців.

IZONE
Набережно-Лугова, 8

бачите помилку, пишіть сюди