Меню

ШКОЛА ПЕРФОРМАНСУ ЯНУША БАЛДИГИ

У Львові триває «Тиждень актуального мистецтва. Ментальні війни». В програмі: лекції, майстер-класи, перформанси. МіТЄЦ представляє роботи школи перформансу, записані на майстер-класах професора Януша Балдиги (Польща). Перформанс Наталі Лісової (Вінниця).

 

Програма Тижня актуального мистецтва у Львові

29 серпня, п’ятниця

10:00 – 14:00

 

вул. мулярська, 2a

бібліотека ім. Лесі Українки

школа перфомансу

Януш Балдиґа [pl] вступна лекція, майстер клас

Вальдемар Татарчук [pl] відео документація

Пшемислав Квєк  [pl] вступна лекція,  майстер клас

 

14:00

вул. мулярська, 2a

бібліотека ім. Лесі Українки

Dні мистецтва перфоманс у Львові

THE BEAUTIFUL FORMULA SYNDICATE [de] перфоманс

Даніель Гейгер, Олексій Коваль, Курос Некоян, Вероніка Венгер

 

17:00

площа ринок

східна сторона

відкриття проекту

Влодко Кауфман [ua] Волонтери_інсталяція

 

 

17:30

вул. вірменська, 35

галерея дзиґа

відкриття проекту

+-<>Facebook. інсталяція

 

 

18:30

вул. лесі українки, 43

поліграф

Dні мистецтва перфоманс у Львові

Володимир Топій [ua] перфоманс

Ярина Шумська [ua] перфоманс

 

30 серпня, субота

10:00 – 14:00

вул. мулярська, 2a

бібліотека ім. Лесі Українки

школа перфомансу

Януш Балдиґа [pl] майстер клас для початківців

Пшемислав Квєк  [pl] майстер клас для школярів з досвідом попередніх едицій Школи

 

16:00

вул. стефаника, 3

львівська національна галерея мистецтв

ім. Б.Г.Возницького

 

відкриття

авторський проект [ua] Каїн

 

 

18:30

вул. акад. богомольця, 6

Dні мистецтва перфоманс у Львові

Антон Саєнко [ua] перфоманс

 

19:00

вул. акад. богомольця, 6

центр міської історії центрально-східної європи

 

Яніна Пруденко [ua]  презентація

Відкритий архів українського медіа арту

 

31 серпня, неділя

10:00 – 14:00

 

вул. мулярська, 2a

бібліотека ім. Лесі Українки

школа перфомансу

Януш Балдиґа [pl] майстер клас для початківців

Пшемислав Квєк  [pl] майстер клас для школярів з досвідом попередніх едицій Школи

 

13:00 – 15:30

 

вул. богомольця, 6

центр міської історії центрально-східної європи

 

Яніна Пруденко [ua] лекція

тактики vs стратегії

 

Ольга Балашова [ua] лекція

МИСТЕЦТВО ПРОГРАМУВАННЯ РЕАЛЬНОСТІ. ЧОМУ СПЕЦСЛУЖБИ НАВЧИЛИСЬ У ХУДОЖНИКІВ

 

16:00_ початок

 

вул. мулярська, 2a

бібліотека ім. Лесі Українки

Dні мистецтва перфоманс у Львові

Ольга Дзюбак [pl] перфоманс

Ярослав Футимський [ua] перфоманс

Аніса Ашкар [il] перфоманс

 

19:00

 

вул. богомольця, 6

центр міської історії центрально-східної європи

Практикування Уявного панельна дискусія

Влодко Кауфман [ua], Збіґнєв Собчук [pl]

Яніна Пруденко [ua], Віктор Лавний [ua]

Ростивлав Гривул [ua] модератор

 

1 вересня, понеділок

10:00 – 14:00

 

вул. мулярська, 2a

бібліотека ім. Лесі Українки

школа перфомансу

Януш Балдиґа [pl] майстер клас для початківців

Пшемислав Квєк  [pl] майстер клас для школярів з досвідом попередніх едицій Школи

 

13:00 – 14:30

вул. богомольця, 6

центр міської історії центрально-східної європи

 

Штефан Лютшінґер [au-en] лекція

Малевич. Супрематична настІльна гра

 

15:00 – 16:00

 

вул. мулярська, 2a

бібліотека ім. Лесі Українки

школа перфомансу

Пшемислав Квєк [pl] перфоманс

та показ ідей учасниками його майстер-класу

 

16:00_ початок

 

вул. мулярська, 2a

бібліотека ім. Лесі Українки

Dні мистецтва перфоманс у Львові

Вальдемар Татарчук [pl] перфоманс

Таль Альперштайн [il] перфоманс

Василь Одрехівський [ua] перфоманс

 

19:00

 

вул. богомольця, 6

центр міської історії центрально-східної європи

 

Кордони Уявного. Політизація Уявного  панельна дискусія

Василь Расевич [ua], Віта Сусак [ua]

Олександр Ройтбурд [ua],

Едвін Бендик [pl] модератор

 

2 вересня, вівторок

10:00 – 14:00

вул. мулярська, 2a

бібліотека ім. Лесі Українки

школа перфомансу

показ ідей, напрацьовок учнями школи перфомансу

Януш Балдиґа [pl] перфоманс

 

14:00

вул. мулярська, 2a

бібліотека ім. Лесі Українки

Dні мистецтва перфоманс у Львові

Тамар [il] перфоманс

 

13:00 – 14:30

вул. акад. богомольця, 6

центр міської історії центрально-східної європи

 

Ришард Клющинські [pl] лекція

Штучна уява – творення машин

 

16:00_ початок

вул. вірменська, 35

галерея дзиґа

 

Обговорення фестивалю

Dні мистецтва перфоманс у Львові

 

19:00

вул. акад. богомольця, 6

центр міської історії центрально-східної європи

Ментальне та Медіа Тіло. Досвід Уявного панельна дискусія

Ришард Клющинські [pl], Штефан Лютшінгер [au-en]

Ольга Балашова [ua],  Ольга Коцька [ua]

Тетяна Карпюк [pl] модератор

 

вересня, середа

10:00 – 18:00

вул. мулярська, 2a

бібліотека ім. Лесі Українки

майстер клас з мистецької критики

Міхал Бєнєк [pl]

Малґожата Мішнякєвіч [pl]

 

13:00 – 15:30

вул. акад.богомольця, 6

центр міської історії центрально-східної європи

 

Олександр Ройтбурд [ua] лекція

художник як тестер уявного

 

Олег Кришталь [ua] лекція

Що робить нас людьми?

 

19:00

вул. акад.богомольця, 6 центр міської історії центрально-східної європи

До Уявного/Ментального панельна дискусія

Олег Кришталь [ua], Андрій Бондаренко [ua]

Костя Смолянінов [ua], Гліб Вишеславський [ua]

Роман Кечур [ua] модератор

 

вересня, четвер

10:00 – 18:00

вул. мулярська, 2a

бібліотека ім. Лесі Українки

майстер клас з мистецької критики

Міхал Бєнєк [pl]

Малґожата Мішнякєвіч [pl]

 

10:00 – 14:00

вул. мулярська, 2a

бібліотека ім. Лесі Українки

АРТ МЕДІА ЛАБ

Павел Яніцкі [pl]

 

 

5 вересня, пятниця

10:00 – 18:00

вул. мулярська, 2a

бібліотека ім. Лесі Українки

майстер клас з мистецької критики

Міхал Бєнєк [pl]

Малґожата Мішнякєвіч [pl]

 

 

10:00 – 14:00

вул. мулярська, 2a

бібліотека ім. Лесі Українки

АРТ МЕДІА ЛАБ

Павел Яніцкі [pl]

 

вересня, субота

10:00 – 14:00

вул. мулярська, 2a

бібліотека ім. Лесі Українки

АРТ МЕДІА ЛАБ

Павел Яніцкі [pl]

 

 

В програмі можливі зміни, деталі на сайті www.dzyga.com.

бачите помилку, пишіть сюди