EN

«Школа креативного протесту» в галереї «Хлібзавод»

28 листопада о 16.00

Текст організаторів:

Проєкт «Школа креативного протесту» втілює ідеї партисипативної освіти, а також слідує за утопічною метою вироблення альтернативних способів взаємодії з реальністю через освітні практики.
Виставка включає роботи учасни_цької освітньо-мистецької платформи «Школа креативного протесту», яка тривала впродовж чотирьох місяців онлайн/офлайн у трьох країнах одночасно: Україні, Німеччині та Грузії. В результаті утворились міжнародні тематичні кластери, в рамках яких учасни_ці обговорювали ті питання, які важливі для їх регіону і/або турбують саме їх. Учасни_ці з різним бекграундом та досвідом в активізмі чи мистецтві пропонують до розгляду свої висловлювання щодо тем, які турбують їх – у сферах екології та міського простору, соціальної нерівності, мистецтва та інституційної критики. Групові або індивідуальні роботи проблематизують теми доступності публічних просторів, спільних місць, кордонів, тілесності, видимості представни_ць різних соціальних груп і досвідів.
Учасни_ці виставки:
Анна Барджадзе, Катя Михайлова, Маріам Тінікашвілі, Олександра Кохан, Джудіт Меєр, Георгій Кікорія, Наталія Голубенко, Самира Ахмедова, Георгій Арзіані, Ханна Кук, Анна, Оля Іваненко, Анна Гурянова, Філіп Поливаний, Пія Ріднікар, Віра Кіритешева, група SVAYA.
Метор_ки:
Кеті Зурашвілі, Самір Харб, Марія Дячук, Маріам Габричідзе, Анніка Хірсекорн, Марина Нікольчева
Куратор_ки:
Александра Голобородько, Гіоргі Родіонов, Марина Хрипун, Валерія Карпань.
Проєкт реалізується в програмі „MEET UP! Youth for Partnership“ за підтримки Фонду “Пам’ять, відповідальність та майбутнє” (EVZ) та Міністерства закордонних справ Німеччини.
Дана виставка не висловлює думку Фонду EVZ. Відповідальність за зміст несуть виключно автор_ки.

Галерея «Хлібзавод»
Кудрявська, 47

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.