EN RU

ЩАСЛИВОГО ПОЛЬОТУ


25 грудня в аеропорті «Бориспіль» відбувся груповий перформанс «Щасливого польоту». Художники перформативної групи «Live_Art_Lab» (Київ) працювали з темою розмивання кордонів.

В сюжеті звучать репліки глядача перформансу — художника Дмитра Коломойцева (Донецьк-Київ).

«25 грудня в аеропорті «Бориспіль» відбувся груповий перформанс «Щасливого польоту». Художники перформативної групи «Live_Art_Lab» працювали з темою розмивання кордонів між приватним і публичним в умовах уявної необхідності довести свою «небезпечність». Вивалюючи і перебираючи особисті речі один одного, вони намагалися усвідомити, де проходить їхня внутрішня межа і яким чином протистояти спробам її знецінення.
Незважаючи на специфічність місця, перформанс тривав близько однієї години. Формально учасники не порушували жодного правила знаходження в аеропорті, але своїми діями привертали увагу як перехожих, так і охоронців. В кінці кінців їх попросили змінити місце на менш прохідне.В перформансі «Щасливого польоту» приймали участь: Ані Зур, Антон Романов, Марія Плотнікова, Тетяна Корнєєва, Андрій Гелитович, Альона Мамай.

Live_Art_Lab — лабораторія з перформативних практик у громадському просторі, створена з ініціативи учасників Днів мистецтва перформансу 2017. Слідуючи трьом принципам: увага, присутність та інтуїція, учасники групи працюють із тілесною рефлексією на соціальні та особисті теми. Через спонтанну (автентичну) дію художники досліджують реакції свого тіла на певний контекст, і те, що народжується в процесі роботи, має, таким чином, широке поле для інтерпретацій».

Ані Зур

МІТЄЦ надає авторам текстів та героям сюжетів майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти їхні погляди.