EN

ЩАСЛИВОГО ПОЛЬОТУ


25 грудня в аеропорті «Бориспіль» відбувся груповий перформанс «Щасливого польоту». Художники перформативної групи «Live_Art_Lab» (Київ) працювали з темою розмивання кордонів.

В сюжеті звучать репліки глядача перформансу – художника Дмитра Коломойцева (Донецьк-Київ).

“25 грудня в аеропорті «Бориспіль» відбувся груповий перформанс «Щасливого польоту». Художники перформативної групи «Live_Art_Lab» працювали з темою розмивання кордонів між приватним і публичним в умовах уявної необхідності довести свою «небезпечність». Вивалюючи і перебираючи особисті речі один одного, вони намагалися усвідомити, де проходить їхня внутрішня межа і яким чином протистояти спробам її знецінення.
Незважаючи на специфічність місця, перформанс тривав близько однієї години. Формально учасники не порушували жодного правила знаходження в аеропорті, але своїми діями привертали увагу як перехожих, так і охоронців. В кінці кінців їх попросили змінити місце на менш прохідне.В перформансі «Щасливого польоту» приймали участь: Ані Зур, Антон Романов, Марія Плотнікова, Тетяна Корнєєва, Андрій Гелитович, Альона Мамай.

Live_Art_Lab – лабораторія з перформативних практик у громадському просторі, створена з ініціативи учасників Днів мистецтва перформансу 2017. Слідуючи трьом принципам: увага, присутність та інтуїція, учасники групи працюють із тілесною рефлексією на соціальні та особисті теми. Через спонтанну (автентичну) дію художники досліджують реакції свого тіла на певний контекст, і те, що народжується в процесі роботи, має, таким чином, широке поле для інтерпретацій”.

Ані Зур

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.