Меню

Сестри Фельдман поряд з Line M Concept

19 липня о 19.00

Текст організаторів:

Відкриття вуличної галереї виставкою неймовірно талановитих сестер Фельдман.

Впродовж наступного місяця серія робіт з інтригуючою назвою «Сни сестер Фельдман» буде розміщена на вулиці поряд з Line M Concept, що дасть можливість будь-кому споглядати фантазії юних мисткинь.

Бернар Вербер у одній із свох книг сказав, що уві сні ми проводимо третину нашого життя. Третину. А дванадцяту її частину ми бачимо сновидіння. Але більшість людей до цього байдужі. Час сну сприймається лише як час відновлення. Сновидіння забуваються практично відразу після пробудження. У дівчат же сни перетікають з ночі в ніч, в кінцевому результаті виливаються в витвори мистецтва.

«Сни сестер Фельдман» — це шість полотен, розміром 1,5х1,5 метри, наповнені фарбами та сюжетами із реальних снів Ніколь та Мішель. Сестри підготували для вас і короткі описи тих снів, аби повністю поринути в іх мрійний світ.

Починаємо серію виставок саме з сестрами Фельдман не просто так. Дівчата стали для нас сім’єю, адже не перший місяць вони разом з Викторією Барлина-Матат створюють ілюстрований світ Line M Concept. У просторі ви зможете побачити мурал з зображенням ЛаЛи, персонажа із книги від Line M Concept, мальовані історії з тієї ж книги, а також меблі, декор з принтами, що були створені кистями сестер.

Писати про них хочеться багато, адже талант Ніколь та Мішель виходить далеко за рамки звичного для нас живопису. Вони створили свій власний жанр вуличного арту, коли малюнки на стінах зовсім не нагадують графіті. Це справжні картини, залишені на стінах міських споруд. Окрім цього вони займаються музикою, анімацією, полюбляють хіп-хоп та брейк данс, їздять на електромопеді та жартома носять ранг Поліції Стилю, адже вміють створювати оригінальні луки, транформуючи звичне розуміння одягу в міні переформанс.

«Сни сестер Фельдман» можна буде побачити впродовж усього місяця з перервою на тиждень. Наступного тижня на місці їх картин з’являться роботи українки, що приїхала з Канади аби показати свої творчі роботи на Батьківщині. Слідкуйте за новинами на нашій сторінці!

Поряд з Line M Concept
Нижній Вал, 37

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою