Меню

Сергій Захаров і Дмитро Коломойцев в Музеї Київського національного університету імені Т. Шевченка

13 квітня о 13.00

Текст організаторів:

Буде презентований графічний роман Сергія Захарова «Діра», всі охочі його зможуть отримати. Художники представлять власні твори, розміщені на виставці.
Сергій Захаров художник із Донецька став відомим у 2014 році. Він організував арт-групу «Мурзилки» та почав малювати карикатури на терористів так званої ДНР на вулицях Донецька. Чи не найвідоміші його роботи – бойовик Моторола в образі чорта із нареченою та терорист Гіркін із пістолетом біля скроні і написом Just do it. За останню роботу його забрали в полон, де він пробув майже 2 місяці. Зазнав катувань і принижень. Після того, як його відпустили, Сергій перебрався до Києва.
У 2015-му вийшли його графічні новели «Діра», де художник через малюнки розповів про свій страшний досвід в полоні терористів.
Представлений на виставці живопис різних періодів творчості Сергія може скластися як пазли в єдину картину світу, через оптику сприйняття художником теперішнього часу.
Дмитро Коломойцев художник, буддист, донеччанин, який прожив 7 років в Індії та Південно-Східній Азії. Повернувшись додому в 2014 році, спочатку приїхав до Донецька, потім – до Києва, де отримав повістку до лав ЗСУ. У липні 2015 року пішов на фронт, служив у 92-й Окремій механізованій бригаді, 9 місяці перебував на передовій в Щасті.
На виставці будуть представлені зображення з фронтового альбому Дмитра Коломойцева, намальованому під час війни в 2015-2016 рр. в Луганській та Донецькій областях.

Музей Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 3-й поверх, праве крило
Володимирська, 60

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою