Меню

Сергій Кондратюк в IZONE

13 листопада о 19.00

Текст організаторів:

Художник Сергій Кондратюк відкриє виставку свого живопису.

Після закінчення Харківської академії дизайну та мистецтва Сергій переїхав до Києва й сконцентрував свою художню практику довкола теми урбаністики.

Спостерігаючи за непомітними будинками, які не виділяються через свій стан, стиль або розміщення на міських вулицях, митець намагається зафіксувати їх у часопросторі, в якому вони перебувають зараз.

У своєму живописі Сергій приділяє особливу увагу архітектурі радянського періоду, яка залишилася нам у спадок після розпаду Радянського Союзу.

Serhii Kondratiuk ➖ молодий харківський художник, проживає у Києві. З 2005-2008 р навчався у Харківському художньому училищі. У 2010 році вступив до Харківської академії дизайну та мистецтв на відділення станкового живопису, після закінчення у 2016 році отримав диплом спеціаліста.

На відкритті відбудеться перфоманс Ховаючись на виду: дослідження символічного насилля (перформанс)  Софія Сайс, Анна Луценко та Антон Овчинников представлять результат досліджень феномену символічного насилля в контексті окупації та військового конфлікту в Україні.

Арт-Середа — проєкт IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives., який прагне створити для творчих людей максимально невимушену атмосферу спілкування. Формат події визначають самі учасники: це може бути презентація, виставка, кінопоказ, перформанс, лекція і / або дискусія.

Арт-Середа створюється для того, щоб надати творчим людям простір для презентації різних художніх практик, а також дати можливість поділитися інформацією про актуальні дослідження, ідеї та події.

Вхід вільний.

Виставка проходитиме по 25 листопада.

IZONE
Набережно-Лугова, 8, 4-й поверх

бачите помилку, пишіть сюди