EN

Сергій Гай і Владислав Шерешевський в Imagine Point

9 вересня о 19.00

Текст організаторів:

Олексій Малих продовжує свій кураторський проект «Ти не Я» для галереї Imagine Point, у якому він поєднує двох стилістично різних авторів та заохочує їх висловлюватися на спільну тему – кожного саме йому властивою мистецькою мовою.
Цього разу Олексій спробував проявити конфлікт – як форму діалогу, засіб спілкування, і знайти в ньому конструктив.

У галереї Imagine Point представлені роботи двох визнаних майстрів – Сергій Гай, вишуканий колорист і пластик зі Львова, і киянин Владислав Шерешевський, метр глибокого та іронічного живопису.

Сергій Гай про свої роботи говорить лаконічно: « візуальний ряд змінюється у нюансах, а слова повторюються, тому що в них – базові речі. За моїм живописом можна визначати мою власну лінію душі, лінію напруги. Я не люблю коли художник надто демонструє майстерність, більшість моїх робіт виникла з похибки – «контрольована випадковість», поетичне одкровення. Тому я маю повне право хвалити свої роботи – знаючи що це випадковість, яку я не в стані буду навіть повторити».

Владислав Шерешевський грає, змінює козирі, насолоджується мінливістю життя і фортуни. Гра відбувається незалежно від тебе: підкладай ті карти, що отримав від долі, а вже гра належить тобі. Чи не належить? Ми чули, що, як не пощастить у картах, пощастить в коханні. А у Шерешевського свої правила гри: хай щастить в усьому!

Так у чому ж полягає конфлікт? Приходьте і побачите!

Виставка триватиме до 2 жовтня.

Imagine Point
Голосіївський проспект, 86/1 (вхід з двору)

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.