Семен і Олена Верник в галереї Invogue#ART (Одеса)

 

Семен і Олена Верник в галереї Invogue#ART (Одеса)

15 серпня о 15.00

Текст організаторів:

Виставка “ПРОДОВЖЕННЯ…”. Це проект-дослідження взаємовпливу мистецтва та соціокультурних трансформацій на прикладі феномена колекціонування.
За основу експозиції взята художня колекція двох поколінь однієї родини збирачів: подружжя Семена й Олени Верник та їхнього сина Олександра. Сформована з двох великих колекцій, виставка наочно демонструє тенденції мистецтва свого часу, його культурні та соціально-політичні особливості, показує розвиток художніх напрямів від одеських нонконформістів до сучасних яскравих художників.
Семен і Олена Верник – колекціонери зі стажем у півстоліття. Основний принцип і головне захоплення їх колекції – одеське неофіційне мистецтво. У зібранні Олени та Семена роботи Людмили Ястреб, Валентина Хруща, Олега Соколова і багатьох інших відомих одеських авторів. Зібрання Олександра Верника, також розпочавшись з одеських нонконформістів, переросло в колекцію, повну різних за стилем і напрямком картин. Тут можна побачити авангардні роботи Олега Соколова, “BATCH-ART” Вадима Грінберга або майже босхівські роботи Вадима Бондеро.
На виставці представлені роботи Людмили Ястреб, Володимира Стрельникова, Олександра Ануфрієва, Валерія Басанця, Олександра Лісовського, Володимира Наумця, Юрія Пліса, Євгенія Рахманіна, Олега Соколова, Володимира Стрельникова, Станіслава Сичова, Валентина Хруща, Михайла Черешні, Вадима Бондеро та ін.
Проєкт починає свою роботу під час проведення Одеського міжнародного кінофестивалю. Захід пройде з дотриманням карантинних норм.
Алкогольний спонсор івенту ТМ “My Wine by Eduard Gorodetsky”
Виставка триватиме до 23 вересня.
Вхід вільний.

Галерея Invogue#ART
Катериненська, 25, Одеса

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.