EN

СЕКСУ НЕМА


Борис і Тетяна Гриньови (Харків-Київ), Марія Ланько (Київ), Галина Глеба (Ужгород-Київ) в гостях у фотографа Романа Пятковки (Харків).

 

Роман Пятковка в сюжеті про:

00.04-01.00

А які Ваші роботи сюди увійшли?

Треба шукати, я не пам’ятаю. Я вам покажу живцем не те, що куплене, тому що він купує тільки раритети до 90-х років. Є американська серія. Мені соромно, але я не пам’ятаю, як це сталося. Кілька колекцій. Він багато купує у мене, практично раз на квартал.

А тут всі фотографії ваші?

Все моє, мій архів. Відцифрований. Це «Ігри голих».

01.01-01.57

Це увійшло в книгу Павла Гудімова. Я її бачив живцем, але вона ще у видавництві, вони там вирішують з якістю і т.і. Можливість купувати і продавати в Україні сьогодні дуже важлива справа, тому що я зараз думаю не тільки про свої доходи, я думаю, що повинні нарешті виникнути інститути, які будуть виховувати майбутніх колекціонерів, мистецтвознавців і фотографів. У нас немає інститутів фотографії. У Лондоні в Тейтмоден по 50 фунтів. У МОМА я бачив цю книжку.

02.07-02.44

У Тетмоден є цікава людина, яка завідує книжковими справами і зокрема ще курирує якийсь з відділів фотографії…

Це Москва, перші концептуальні фотографії.

02.58-03.53

А ви бачили книгу нову, яка в Харкові вийшла «Де кураторство?» Я ще не маю, мені повинні завтра її привезти.

04.20-05.31

Я пропоную мистецтвознавцям нову тему, чисто фотографічну. Дюссельдорфська школа фотографії і харківська школа фотографії практично одночасно виникли в абсолютно різних умовах. Цікаво зробити паралель.

 

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.