EN RU

Sculpture Prize International Forum. Заявки до 10 лютого!

Sculpture Prize International Forum. Заявки до 10 лютого!

Заявки до 10 лютого

Текст організаторів:

У період з 1 до 21 лютого 2021 року в Центрі сучасного мистецтва М17 відбудеться M17 Sculpture Prize International Forum, покликаний стати аналітичною платформою для осмислення результатів першої в Україні премії в галузі тривимірного мистецтва M17 Sculpture Prize (https://cutt.ly/dh37vpm) та виставки робіт її номінантів/-ток “M17 Sculpture Prize: Roots and Pollen” (що саме триває у ЦСМ М17).
Паралельно до Форуму ми вирішили організувати конференцію для розбору проблематик у дистанційному форматі.
Тема конференції: “Reforming the Space” («Реформуючи простір»)
За результами роботи конференції планується видання pdf-збірки та публікація відібраних матеріалів на сайті Центру сучасного мистецтва М17, а також у каталозі до виставки “M17 Sculpture Prize: Roots and Pollen” (з номером ISBN).
Окремим учасникам конференції буде запропоновано представити свої доповіді в межах заходів, що відбуватимуться протягом роботи міжнародного форуму M17 Sculpture Prize Forum (з 1 до 21 лютого 2021 року).
Отож мета Форуму та конференції – на прикладі сучасного тривимірного мистецтва проаналізувати, якими художники бачать актуальні реформи і як своєю діяльністю здатні безпосередньо долучатися до соціальних, політичних, ідеологічних перетворень у країні та світі. У ході глобального перерозподілу сфер впливу, втручань наративів і значень у комунікаційні процеси, важливо звертати прискіпливу увагу на те, яких форм набуває простір навколо. Про що ці форми нам говорять? Свідченням чого виступають? І як запустити реформування «знизу», коли б «форма простору» мала трансформаційний вплив на ідеологію, а не була б лише її «симптомом»?
Хто може взяти участь у конференції:
студенти магістратури, аспіранти, науковці, працівники культурної індустрії, які займаються розробкою проблематик, пов’язаних із тривимірним мистецтвом, та безпосередньо митці.
Секції:
Місто та паблік-арт: Особливості та форми мистецьких об’єктів у міському середовищі
Новітні технології: Як технологічний прогрес змінює тривимірне мистецтво
Мистецтво у природних ландшафтах: Переваги енвайронмент-арту
Робочі мови: українська (або інша рідна – для іноземних громадян), англійська.
Формат: дистанційний.
Організаційний внесок відсутній.
Для того, аби взяти участь у конференції, необхідно до 10 лютого 2021 року:
Заповнити заявку на участь https://forms.gle/nrrk9LiXWsAvgiq68;
Надіслати тези доповіді двома мовами на електронну адресу: sculptureproject@m17.artcult.org.ua (із зазначенням теми листа: «M17 Sculpture Prize Forum. Конференція». Увага  Листи, надіслані без зазначення даної теми, розглядатися не будуть!)
Вимоги до оформлення тез:
— тези подаються двома мовами: українською (або іншою рідною – для іноземних громадян) та в англомовному перекладі;
— формат – .doc (шрифт Times New Roman, розмір – 14, інтервал – 1,5, усі поля – 2 см);
 обсяг – 2-5 сторінок.
МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.