Меню

SaveKyivModernism в America House Kyiv

17 травня о 19.00

Текст організаторів:

Ви вже встигли побачити виставковий проект американського дослідника та журналіста Кріса Колісона “Faces of Civil Society” (Відкриття виставки «Faces of Civil Society»)? Кріс досліджував зростання запиту на відновлення громадського простору у в пост-революційній Україні. У цей період багато громадських ініціатив фокусуються на поверненні і відстоюванні ролі громадських просторів, таких як історичні будівлі, парки та пішохідні зони. Зусилля, докладені для збереження будівель, таких як Державна науково-технічна бібліотека України (також відома як “Тарілка” біля станції метро Либідська), демонструють тривалі дискусії про історію, ідентичність та місцеву політику. Активні громадяни прагнуть мати право голосу у громадському процесі та докладають зусиль, щоб змінити свої села та міста.

Запрошуємо вас приєднатись до зустрічі із героями цього проекту та активістами, які розкажуть, як можна впливати на прийняття рішень на місцевому рівні та популяризувати збереження архітектурної спадщини.

Інформація про спікерів:

Ольга Терефеєва, активістка, дизайнерка, викладачка Европейської школи дизайну. Вона розповість про рух Savekyivmodernism та все, що було зроблено протягом існування проекту, як наприклад, фотопроекти чи серії інтерв’ю.

Алекс Биков, архітектор, фотограф, дослідник, антрополог. Він розповість про книжку «Soviet Modernism. Brutalism. Post-Modernism. Buildings and Structures in Ukraine 1955-1991»

Дана Косміна, архітекторка, художниця, спізасновниця урбаністичної ініціативи «Пилорама» та дизайн-спільноти «ДА-стиль»(разом із Ганною Цибою). Вона поділиться досвідом, як можна свторювати дизайнерські проекти і разом з тим привертати увагу громадськості до питань спільного простору та модерністської архітектури.

Не забудьте паспорт або посвідчення водія.

Культурний центр America House Kyiv
Миколи Пимоненка, 6

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою