EN

Sasha Bob в KIRISENKO ART GALLERY

До 22 вересня

Текст організаторів:

По 22 вересня в KIRISENKO ART GALLERY проходитиме персональна виставка українського художника Sasha Bob (Саша Боб) «Назва».
Надихаючись історією, літературою, культурою, Sasha Bob (Саша Боб) створює художніх персонажів, добре знайомих кожному. Це оригінальний погляд автора на універсальні та фундаментальні для людства образи: монарха, пірата, воїна, жінки, матері.
Ці постаті несуть не лише естетичну складову та елемент самовираження автора. У той чи інший спосіб вони впливають на глядача: пробуджують його уяву, надихають на певні думки та звершення, спонукають до важливих особистісних трансформацій, які і є ключовою ознакою хорошого мистецтва.
Визначальною рисою експозиції є введення в неї натюрморту: раніше художник не зачіпав цього жанру в своїй творчості. Проте навіть тут Sasha Bob не полишає властивого йому символізму, історичної та культурної перспективи, що вдало підкреслює контекст творчості художника.
Sasha Bob (Саша Боб) – творчий псевдонім художника Олександра Рачицького (1986 р. н.). Автор працює переважно в техніці акрилу і надає перевагу фігуративному мистецтву. Активний учасник виставок, пленерів, резиденцій в Україні та за кордоном. Живе та працює в Білій Церкві.
Графік роботи:
ПН-ПТ: 10.00-19.00
СБ-НД: 11.00-18.00
KIRISENKO ART GALLERY
Київ, вул. Тарасівська 40/52

 

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.