Меню

Роман Жук у АД «ЗОЛОТОЕ СЕЧЕНИЕ /»

14 березня об 11.00

Текст організаторів:

З 14 березня до 5 квітня в залі аукціонного дому ЗОЛОТОЕ СЕЧЕНИЕ / відбудеться персональний проект Spring Vibes одного з основоположників українського трансавангарду Романа Жука.

Автор, який більше 30 років живе між Амстердамом та Львовом, представить 22 картини, створені у період 1988-2019 рр. у столиці Нідерландів. Основна частина експозиції — це масштабні живописні полотна із зображенням квітів, в яких художник приховує глибоку алегорію. Також автор представить кілька екзотичних натюрмортів, за допомогою яких він віртуозно передає сексуальність чоловічої та жіночої сутності.

Художник часто користується сюрреалістичними образами, за що деякі світові мистецтвознавці називають його українським Рене Магріттом або Максом Ернстом.

“Мені приємно, що аукціонний дім «Золотое Сечение» запропонували показати роботи, які створені у різний час, але об’єднані однією темою. Темою відчуття приходу весни, народження нових відчуттів та минулих спогадів, появи надій. Деякі роботи я демонструю вперше, хоча створені вони декілька років тому. У роботах мене у першу чергу завжди приваблює колір, фактура, тон, композиційне рішення”, — каже автор проекту Роман Жук.

Графік роботи виставки:
14 березня — 5 квітня 2019
Понеділок-субота, 11:00-18:00
Неділя – вихідний
Вхід вільний.

З питань придбання робіт, що представлені у ході експозиції, звертайтесь до організаторів — аукціонного дому ЗОЛОТОЕ СЕЧЕНИЕ /.

Аукціонний дім ЗОЛОТОЕ СЕЧЕНИЕ /

Л. Первомайського, 4

тел.: 044 235 81 25
email: contact@gs-art.com
www.gs-art.com

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою