EN

Роксоляна Федець про «Посттравматичний стресовий розлад та інші стани, пов’язані з психологічною травмою: медичний вимір»

9 серпня о 19.00

Текст організаторів:

Запрошуємо на лекцію «Посттравматичний стресовий розлад та інші стани, пов’язані з психологічною травмою: медичний вимір»
Лекція відбудеться онлайн: 9 серпня о 19:00
Лектор: Роксоляна Федець, лікар психіатр, психотерапевт.
Війни, терор та екологічні загрози руйнують життя людей раптово та незворотньо.
Що ви будете робити, якщо вам доведеться зустрітися з небезпеками сучасного світу? Що робити, коли почуття небезпеки лишається, навіть, коли загроза минула?
Запахи, звуки, шквал спогадів, що затьмарює реальність – те, що фахівці називають ПТСР (посттравматичний стресовий розлад).
Чому ПТСР виникає у деяких очевидців та учасників травматичних подій? Як розпізнати в себе симптоми? Як сучасна медицина лікує ПТСР? Про це ви зможете довідатись на лекції Посттравматичний стресовий розлад: діагностика та лікування».
Лекція відкрита як для фахівців, що працюють з ПТСР, так і не спеціалістів, що цікавляться цією проблемою.
Для участі в події необхідна попередня реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdy6pDtf…/viewform
Опис проекту:
Лекція проходить в рамках проекту «МІТЄЦ. Реабілітаційний простір” — інноваційної програми мистецько-психотерапевтичної реабілітації ветеранів АТО / ООС та колишніх в’язнів, що здійснюється за підтримки «Українського культурного фонду».
Впродовж 9 місяців учасники програми беруть участь у 8 майстер-класах із різних видів мистецтва: графіки, живопису, фотографії, кераміки, колажу, ленд-арту, саунд-арту та перформативного танцю. Під час майстер-класів з учасниками працюють фахові психотерапевти, психоаналітики.
Над втіленням проекту в життя працюють команди двох громадських організацій — «МІТЄЦ» та «Львівський психоаналітичний інститут ментального здоров’я».
Офіційний сайт проекту: https://mitec.ua/
Контактна інформація для запитань:
ukrainemitec@gmail.com

 

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.