EN

Резиденція для митців. Заявки до 15 серпня!

Заявки до 15 серпня

Текст організаторів:

Запрошуємо волонтерів до проєкту «Тонка Червона лінія»

17 серпня у місті Бахмут розпочнеться резиденція для митців, яка завершиться 4 вересня виставкою робіт, що у жовтнi переїде до міста Київ.

Запрошуємо активних людей до створення спільного культурного продукту, який згодом трансформується у Арт-центр Сходу України та наблизить Бахмут до малої культурної столиці України. Необхідна допомога у логістиці митців та створенні експозиції робіт під час виставки. З нашого боку надаємо можливість творити спільно з видатними митцями та «печенькі» "😊</p

Для участі у проєкті необхідно заповнити анкету до 15 серпня 2021 року

https://docs.google.com/…/1FAIpQLScXUS74UjiQHq…/viewform

“Тонка червона лінія” – проект-дослідження феномену сучасного мистецтва сходу України. Він об’єднає більше 10 визначних художників, чиє походження або життєвий шлях пов’язаний з цим регіоном, а також ініціювати створення Арт-центру Сходу України у Бахмуті та інших місцях регіону, як смузі форпостів на Тонкий Червоній Лінії трансформованої через мистецтво свідомості.

В рамках проекту, крім безпосередньої роботи митців над спільною експозицією, яку буде представлено в Бахмуті, Києві та Європі, також заплановані:

• публічні освітні івенти за участі українських культурних експертів та іноземних кураторів,
• перформанси і гепенінги,
• культурне мапування міста Бахмут,
• випуск манускрипту культуролога Г.С. Мєдніковой із дослідженням мистецького середовища регіону,

• створення 3D-прототипу Арт-Центру Сходу України.

Над реалізацією проекту працює студія Олени Клочко «Jipabimil» та Добропільський центр молоді «ДОБРО» за фінансової підтримки Українського Культурного Фонду.

Учасники: Сергій Захаров, Дмитро Коломойцев, Петро Антип, Сергій Друзяка і Сергій Литвінов, Денис Адушкін, Михайло Коптєв, Алан Мейер, Олена Клочко, за участі Романа Мініна та інших.

Куратор проекту Олена Клочко, а також Райнер Опоку та Фрэнк Хаусхильдт (со-куратори, Німеччина), спів-автор ідеї, культуролог Г.С.Мєднікова (доктор філософських наук, професор академії ім. Драгоманова).

Деталі на сторінках:

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.