Меню

«Residents of Universe» ЄрміловЦентру

Прийом заявок до 5 липня

Текст організаторів:

Цього року місячна резиденція відбудеться на локаціях — музеях, колекціях та підрозділах — Університету ім. В.Н.Каразіна. Музей природи, Музей археології, Центральна наукова бібліотека, Ботанічний сад, Музей історії Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Астрономічна обсерваторія, головний хол та подвір’я Університету. Ми запрошуємо художників дослідити колекції, архіви та простір Університету та запропонувати їхнє мистецьке бачення історичних фондів. Мета резиденції — спробувати переосмислити університетську спадщину з мистецької точки зору, а також створити нові художні роботи, які будуть презентовані у цих просторах.
Ми очікуємо на заявки митців з Німеччини (Верхньої Баварії), Литви, Польщі (Познань), Іспанії, України та Великобританії.

Для участі в резиденції, надішліть свої CV, портфоліо та мотиваційний лист, в якому розкрито ваш інтерес до участі, та надайте пріоритетний список з трьох локацій, в яких ви маєте бажання працювати: зробити дослідження та створити роботу. Ознайомитися з умовами участі і контактними даними для своєї
країни можна тут: https://drive.google.com/file/d/1SJpdJz9fDv9og4N4UOFYVaatWjBk-Wt4/view?usp=sharing

Розклад:
Дедлайн для заявок: 5 липня
Повідомлення обраних резидентів: до 15 липня
Період резиденції: 16 вересня — 16 жовтня

Кожен художник матиме доступ до обраної локації, її фондів та отримає асистентську допомогу у дослідженні та продакшені.

Цей проект було втілено завдяки підтримці Українського культурного фонду.
Партнери проекту: Schafhof — Європейський арт центр у Верхній Баварії, Асоціація “Польща-Україна”, Культурний центр Zamek, Литовська Асоціація Фотографів в Клайпеді, Британська Рада в Україні.

Додаткові питання: yermilovcentre@gmail.com

Часи роботи: Вт-Нд з 12:00 до 20:00

ЄрміловЦентр
Площа Свободи, 4, Харків (головний корпус ХНУ ім. В.Н.Каразіна, вхід зі сторони Клочківського узвозу)

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою