Рене Вавжкевич в SVC

Рене Вавжкевич в SVC

13 жовтня о 19.00

Текст організаторів:

Навчись перемагати в конкурсах дизайну

Ви вже не новачок в дизайні і хочете спробувати вийти на новий рівень? З року в рік слідкуєте за Ukrainian Design: The Very Best Of, Polish Graphic Design Awards, The European Design Awards та мрієте отримати їхні нагороди? Та вважаєте, що ще не готові до цього як спеціаліст?

Зовсім скоро в School of visual communication відбудеться захід, котрий допоможе вам наблизитись до своєї мрії та за допомогою чітко визначених кроків дійти до найвищих нагород.

Що? Лекція польського графічного дизайнера Рене Вавжкевича

Де? Офіс SVC, вул.Златоустівська, 34 (4 поверх, ліфт)

Коли? 13 жовтня, 19:00-21:00

Тема лекції: Навчись перемагати в конкурсах дизайну

Лекція представить практичну сторону участі в конкурсах для дизайнерів, надасть рішення, які допоможуть досягти перемоги, а також допоможе у виборі кращих конкурсів Європи та Польщі. Захід проходить за підтримки Інституту Адама Міцкевича.

Разом з Рене ви знайдете відповіді на такі питання:

  • Які бувають конкурси для дизайнерів?
  • Як перевірити, чи конкурс насправді гідний та значущий?
  • Як підготувати своє портфоліо чи проєкт до конкурсу?
  • Що дає дизайнерам участь та перемоги в конкурсах?
  • Чому варто та не варто брати участь в таких змаганнях?

Участь в заході безкоштовна, проте обов’язкова реєстрація: https://forms.gle/cQLM2gUXycsmk6nh8 (кількість місць обмежена). Заповнюйте заявку та до зустрічі в SVC!

Інформація про спікера:

Rene Wawrzkiewicz/ Рене Вавжкевич

Графічний дизайнер, дослідник, дизайн-куратор, активіст

Співзасновник студії дизайну Mamastudio та Асоціації творців прикладної графіки/ пол. Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej/. Творець, аніматор і організатор багатьох заходів, пов’язаних зі сценою графічного дизайну в Польщі, зокрема: проєкту «Warszawskie Kroje», виставки «TypoPolo» і Другої польської національної виставки графічних символів/пол.«Druga Ogólnopolska Wystawa Znaków Graficznych»/, просування польських дизайнерів за кордоном «Polish Graphic Design Week» і конкурс, присвячений польській прикладній графіці «Polish Graphic Design Awards».

15 років працює для установ культури і громадських організацій, в тому числі Інституту Адама Міцкевича, Театрального інституту ім. Збігнєва Рашевського, Театру-студії ім.Станіслава-Ігнація Віткевича, Нового театру у Варшаві і багатьох інших.

SVC
Златоустівська, 34 (4 поверх)

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.