EN

РЕАЛИСТИЧЕСКИЕ ПЕЙЗАЖИ

Работы Александра Судакова (Харьков).

А до 23 марта в «Галерее Семирадского» (Харьков) можно посмотреть выставку Александра Судакова “ИНТРО”

Текст организаторов:

«Олександр Судаков ІНТРО»

Галерея ім. Генріха Семирадського та Grynyov Art Foundation представляють у Харкові персональну виставку Олександра Судакова «ІНТРО».

Художня практика автора пройшла помітну видозміну від популярної ідеї себе у мистецтві до закономірного пошуку мистецтва в собі. Визнаний майстер фігуративного та реалістичного левкасного живопису Олександр Судаков поступово перетворює живопис із інструменту відображення дійсності у альтернативний інструмент її пізнання. Художник не полишив ідеї мімезису й сьогодні, проте якісно переосмислив її. Фігуративне та асоціативне відтворення видимих форм змінилося пошуком власного ставлення до процесів, станів та подій. Олександр Судаков буквально «вирощує» абстрактні форми із фігуративної практики пейзажу та левкасного живопису, що й стирає чітку межу поміж, здавалося б, полярними системами художнього бачення – реалістичним та абстрактним мистецтвом. Та відкриває різноманіття перехідних стадій художньої практики, — саме тих, де не тільки художник, але і глядач роблять спроби пізнавати себе.

На противагу екстравертивному погляду художника на світ навколо себе, інтроспективність є пізнанням навколишнього світу емпіричним методом. Ранні експресивні індустріальні пейзажі співіснують у галерейному просторі із сучасними абстрактними живописними палімпсестами. Автор промовляє до глядача вже не тільки реалістичними образами дійсності, але й ідеями та емоціями. ІНТРО як самоспостереження.

На виставці вперше для широкої аудиторії будуть показані абстрактні полотна та ранні індустріальні акварелі автора. А також документальна стрічка МІТЄЦ «Майстерня Олександра Судакова».

Відкриття відбудеться 21 лютого о 17:00 Виставка триватиме з 21 лютого до 22 березня 2018 року

за адресою: Північний корпус ХНУ ім. В. Н. Каразіна (вхід збоку будівлі Держпрому) Майдан Свободи, 6 Вт-Сб: 12.00 — 18.00, ВХІД ВІЛЬНИЙ Довідки за телефоном: 705-14-90

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.