EN

Проєкт “Holy Blue&Yellow” в рамках Supermarket Independent Art Fair у Стокгольмі

Наприкінці травня Гараж33.Галерея-Сховище представить проєкт “Holy Blue&Yellow” в рамках Supermarket Independent Art Fair у Стокгольмі.

Текст організаторів:

 

Це вперше, коли українська галерея прийматиме участь у даній арт-події. Учасниками проєкту стануть 14 мисткинь та митців з України. Частина коштів з продажів буде відправлена постраждалим українським сім’ям з Маріуполя та Чернігова. 

Із серії акварелей на міграційних паперах. Маша Куліковська

 

26-29 травня у Стокгольмі відбудеться незалежна артярмарка сучасного мистецтва – Supermarket. Однією з галерей-учасниць стане галерея-сховище Гараж33, засновниками якої є українська художниця Марія Куліковська та архітектор-інженер Улег Вінніченко. Основними темами проєкту стануть питання кордонів, еміграції, бюрократії, війни, ролі та місця жінки у ній, ролі та місця мистецтва у конфліктних реаліях. “Holy Blue&Yellow” буде представлений як простір-сховище для мистецтва з “конфлікту” та об’єднає художниць та художників з різним досвідом, бекграундами, травмами, проте зі спільним спільним відношенням до нової реальності та баченням місця мистецтва у ньому. Учасниками проєкту стануть українські мисткині та митці з різних куточків України та світу. Більше того, у просторі будуть представлені роботи українських художниць, котрі втратили свої домівки внаслідок анексії Криму. “Holy Blue&Yellow” – “Святий Жовто-Блакитний” – це проєкт про те, як локальне змінює глобальне, як політичне змінює особисте і як особисте змінює політичне, як війна змінює мистецтво, митців, способи репрезентації, почуття реальності. “Holy Blue&Yellow” про вразливість та беззахисність. А ще – про любов та підтримку. 

Морфологія війни. Світлана Бєдарєва.

 

Кураторками “Holy Blue&Yellow” є Марія Куліковська та Наташа Нагаєвська. Серед представлених мисткинь та митців: Світлана Бєдарєва, Юлія Бєляєва, Дарія Біляк, Даша Чечушкова, Борис Кашапов, Кіндерсіл, Ольга Крикун, Маша Куліковська, MKUV.studio, Дар’я Санькова, Катерина Сегеда, Поліна Щербина, Марина Свиридова, V [B]. 


Українська матір. Дар’я Санькова

 

IG: @garage33.gellery.shelter

Web: garage33.net

Project: garage33.net/holy-blue-yellow

Curators IG: @mkuv_studio @nagaewska

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.