EN

Програма закриття «Союзників – Київської бієнале 2021»

13 листопада о 17.00

Текст організаторів:

Програма закриття «Союзників – Київської бієнале 2021»

Союзники – Київська бієнале 2021 завершиться насиченою програмою перформативних лекцій, панельних дискусій і презентацій, що відбудуться в Будинку кіно в останній бієнальний вікенд 13–14 листопада. Бієнале відкрилася 16 жовтня 2021 року та загалом представила понад 20 подій. З повною програмою можна ознайомитись тут.

Програма останнього вікенду розпочнеться в суботу, 13 листопада, о 17:00 з перформативної лекції «Костюми в нашій країні не підходять для тропічного клімату» польських кураторів Бартоша Фронцков’яка та Макса Цеґєльського, після якої відбудеться панельна дискусія «Нові альянси в часи нових авторитаризмів» за участі дослідників та журналістів Бартоша Фронцков’яка, Макса Цеґєльського, Інґи Гайдаровіч та Яссіна аль Хадж Салеха. У неділю, 14 листопада, о 17:00 програма продовжиться лекцією «Що таке Глобальний Схід і де його шукати? Переосмислюючи універсальне» польського соціального теоретика Яна Сови, яка й завершить дискурсивну частину бієнале.

Союзники – Київська бієнале 2021 проходить з 16 жовтня до 14 листопада в київському Будинку кіно у форматі міжнародного форуму мистецтва, знання та політики, що об’єднує виставкові проєкти й дискусійні майданчики. Розмаїта програма бієнале досліджує історичні форми та сучасні приклади культурних і політичних альянсів у Східній Європі та за її межами, а також їхню здатність створювати нові соціальні формати. Цьогорічний випуск – «Союзники» – спільно організований кураторами з Альянсу східноєвропейських бієнале, до якого входять Бієнале Matter of Art у Празі, Бієнале Варшава, Київська бієнале, OFF-Бієнале в Будапешті та фестиваль Survival Kit у Ризі.

Київська бієнале 2021 організована Центром візуальної культури під кураторством Альянсу східноєвропейських бієнале.
Вхід на всі заходи вільний

Організатори Київської бієнале просять відвідувачів дотримуватись маскового режиму і подбати про те, щоб мати при собі відповідні COVID-сертифікати про вакцинацію

Проєкт проходить за підтримки: ERSTE Foundation, Foundation for Arts Initiatives, Ministry of Culture of the Czech Republic, Prince Claus Fund, State Cultural Fund of the Czech Republic, Sigrid Rausing Trust та Українського культурного фонду.

Захід триватиме до 14 листопада.

Будинок кіно
Саксаганського, 6

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.