EN

ПРО 40-Й АУКЦІОН UNDERGROUND CONTEMPORARY


Михайло Василенко (Київ) про передаукціонну виставку та торги аукціонного дому  «Золотое Сечение» (Київ).

Текст організаторів:

Колекційні твори сучасного та андеграундного мистецтва виставлять на відкритий аукціон у Києві

28 листопада аукціонний дім «Золотое Сечение» проведе свій ювілейний 40-й аукціон, темою якого стане андеграундне та сучасне мистецтво – UNDERGROUND CONTEMPORARY.

Передаукціонна виставка лотів пройде 21-27 листопада, вхід – вільний.

Організатори виставлять на торги 68 робіт відомих українських авторів, твори яких прикрашають музейні та приватні світові колекції.

«Спеціально для ювілейних торгів ми зібрали цікаву добірку з великих та маленьких шедеврів українських авторів другої половини ХХ-ХХI століття. На аукціоні можна буде придбати як рідкісний колекційний живопис, так і кращі зразки графіки художників-шістдесятників та сучасників. Ми провели тривалі переговори з колекціонерами, власниками творів мистецтва, встановивши на картини стартові ціни значно нижчі за ринкові. Цей приємний бонус для майбутніх учасників аукціону сприятиме торгам, а також приверне увагу нових поцінувачів мистецтва та розширить коло колекціонерів в Україні. Стартові ціни на лоти у середньому варіюються від $500 до $ 2000», – зазначає Михайло Василенко, співвласник аукціонного дому «Золотое Сечение».

Серед знакових робіт представників андеграунду – «Ескіз до мозаїка» Алли Горської, робота «На базарі» Віктора Зарецького, «Боротьба» Бориса Плаксія, «Я і Ернст» Валентина Хруща, «Жадання» Ернеста Коткова.

Блок топ-лотів сучасних авторів представлять: Анатолій Криволап і його «Пейзаж», Олександр Ройтбурд з полотном «Зустріч», «Автопортрет» Сергія Базильова, «Діалог» Леоніда Вартиванова, Михайло Деяк та картина «Нічний Київ», «Гольф» Юрія Коваля , «Східний пейзаж» Павла Макова, «Сяйво» Артема Волокітіна, «Жіночий портрет» Іллі Чичкана.

Традиційно, з першого дня роботи передаукціонної виставки бажаючі купити роботи зможуть робити ставки на тихому аукціоні онлайн (на сайті www.gs-art.com в онлайн-каталозі), а також безпосередньо у залі експозиції. Виставка працює з 11.00 до 19.00 без вихідних. Вхід – вільний.

Фінальний аукціон відбудеться 28 листопада 2018 у 19.00. Вхід на торги –лише для зареєстрованних учасників, які зробили ставку на лот під час тихого аукціону.

Довідка про АД “Золотое Сечение”:

Аукціонний Дім “Золотое Сечение”, заснований у 2004 році, регулярно проводить аукціони та виставки-продажу творів живопису та графіки, російської ікони. Основні напрямки діяльності компанії – класичний живопис XIX-XX ст., мистецтво альтернативних течій (авангард, нонконформізм, андеграунд), сучасне «актуальне» мистецтво, предметний дизайн і фотографія, а також російська православна ікона. Усі твори мистецтва надходять на аукціон з найрізноманітніших приватних зібрань та галерей СНД, країн Європи та США.

Аукціонний дім «Золотое Сечение»

Первомайського, 4

Телефон для довідки:

+38 044 240 95 32

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.