EN

Припинення діяльності Музею сучасного мистецтва Одеси

Текст організаторів:

1 грудня 2021 року Музей сучасного мистецтва Одеси припинить свою діяльність та залишить будівлю на Леонтовича, 5, де знаходився протягом дев’яти років. В наступному році оновлений музей стане частиною нової культурної інституції за адресою Французський бульвар, 36. Це будівля колишнього Одеського заводу шампанських вин, котра знаходиться в активному процесі ревіталізації.

«Стратегія розвитку сучасного музею вимагає динамічних та часто несподіваних рішень. Наразі музей потребує більш гнучкого простору для сучасних експозицій та нових проєктів. На жаль, потенціал розвитку, який могли забезпечити будівля та прилегла територія на Леонтовича, вичерпаний та вони більш не можуть задовольнити нові музейні потреби», — говорить директор музею Семен Кантор.

Нова локація стане четвертим місцем проживання МСМО.

Останні два дні роботи МСМО 27 та 28 листопада будуть безкоштовними для відвідувачів. Всі відвідувачі повинні мати при собі один із наведених нижче документів: сертифікат про повну вакцинацію (дві дози вакцини), негативний PCR-тест, або тест на антиген, що зроблений не пізніше, ніж за 72 години, довідка про одужання після COVID-19 (зроблена протягом останніх 6 місяців).

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.