EN RU

Прийом заявок на конкурс новаторської фотографії Bird in Flight Prize ’20

Прийом заявок на конкурс новаторської фотографії Bird in Flight Prize ’20

Головний приз — € 2 000. Найкращі проєкти визначить міжнародне журі: куратори, фотографи, художники та фоторедактори з Великої Британії, Нідерландів, Іспанії, Польщі та Швеції.

 

Розпочався прийом заявок на Bird in Flight Prize — щорічну міжнародну премію за новаторський підхід до створення фотоісторії. Мета конкурсу — підтримати авторів, які виходять за рамки традиційних стандартів.

 

Брати участь можуть фотографи з усього світу, обмежень за темами немає. Для участі потрібно відправити серію фотографій (від 5 до 12 зображень). Проєкти приймаються до 30 серпня 2020 року. Оголошення переможця відбудеться 30 жовтня.

 

Журі

 

У цьому році оцінювати роботи будуть: 

 

  • кураторка, фотодиректорка Financial Times FT Weekend Magazine Емма Боукетт (Велика Британія)
  • художник, викладач факультету фотографії в Королівській академії мистецтв у Гаазі Арі Верслуіс (Нідерланди)
  • кураторка, художня керівниця міжнародного фестивалю фотографії Cortona On The Move Аріанна Рінальдо (Іспанія)
  • фотограф, засновник об’єднання «Українська фотографічна альтернатива» (UPHA) Міша Педан (з України, живе в Швеції)
  • кураторка Музею фотографії в Кракові Агнешка Ольшевська (Польща)
  • фотограф, переможець Bird in Flight Prize ’19 Шадман Шахід (з Бангладеш, живе в Нідерландах)
  • публіцист, лектор, фотограф Колін Панталл (Велика Британія)

 

Нагороди

 

  • Головна премія — €2 000.
  • Десять серій з шорт-листа будуть опубліковані на сайті Bird in Flight.
  • У рамках спеціальної номінації Samsung Readers’ Choice Award найкращий проєкт визначать читачі шляхом онлайн-голосування. Переможець номінації отримає спеціальний приз — смартфон Galaxy S20 Ultra.

 

Портфоліо-ревю

 

Двадцять п’ять учасників конкурсу також зможуть отримати рецензію на свої роботи від членів журі. Портфоліо-ревю відбудеться в онлайн-форматі на початку листопада. 

 

Подати проєкт на Bird in Flight Prize ‘20 можна на сайті конкурсу.

 

Коментар організаторів:

 

Дорогі друзі!

 

Ми раді оголосити про запуск Bird in Flight Prize ’20, який триватиме з липня по листопад: прийом заявок буде відкритий з 15 липня по 30 серпня, найкращі проєкти будуть оголошені в жовтні, а на початку листопада пройде лекторій за участі членів журі.

 

Фотографія сьогодні популярна як ніколи. У той же час професійна фотографія часто замкнута на собі й обговорюється лише вузьким колом цінителів. З цієї причини багато неймовірно цікавих, розумних, тонких речей, які відбуваються в світі фотографії, залишаються непоміченими і часом незрозумілими для людей без профільної освіти.

 

Ми віримо, що може бути по-іншому.

 

У цьому році в журі Bird in Flight Prize не так багато фотографів — в основному це художники, куратори, письменники. «Незалежні фахівці, які працюють з фотографією», за влучним визначенням однієї з суддів Аріанни Рінальдо. Запрошуючи членів журі, ми прагнули дотримати баланс між різними школами. Але всіх суддів об’єднує їх високий рівень і те, що їх особиста практика знаходиться на передовій сучасної фотографії.

 

На жаль, у цьому році через епідемію коронавирусу заплановані в рамках конкурсу лекції, дискусії, портфоліо-ревю будуть проходити онлайн. Карантин обмежив нас, але разом з тим змусив робити те, до чого ми завжди закликали конкурсантів, — змінюватися, експериментувати, шукати нові рішення.

 

Ми щиро дякуємо всім членам журі, які відгукнулися на нашу пропозицію про суддівство, а також головному партнеру конкурсу — Samsung Україна.

 

Стежити за ходом конкурсу, брати участь у відкритому голосуванні в спеціальній номінації Readers’ Choice Award, ознайомитися з роботами фіналістів ви зможете на сайті Bird in Flight Prize, а також у соцмережах — у фейсбуці та інстаграмі Bird in Flight.

 

Успіхів!

 

Команда Bird in Flight Prize

 

[Дмитро Костюков, Ася Жетвіна, Льоля Гольдштейн, Настя Новобранець, Євген Сафонов, Ярослав Кобзар, Анастасія Попко, Тім Макаров, Денис Дорменок, Світлана Суханова, Дар’я Касьянова, Євген Кравченко, Андрій Федотюк, Єгор Концедал]

 

Довідка

 

Bird in Flight Prize — міжнародна премія, організована онлайн-журналом про фотографію та візуальну культуру Bird in Flight з метою підтримати авторів, які шукають нові форми для розповіді історії за допомогою фотографії.

 

Bird in Flight Prize проходить щорічно з 2018 року. У минулому році переможцем став бангладешський фотограф Шадман Шахід з проєктом «Без пощади». У конкурсі брали участь фотографи з 57 країн. Проєкти фіналістів 2019 року можна подивитися на сайті Bird in Flight.

 

Сайт конкурсу: https://prize.birdinflight.com/ua

Зображення: за посиланням

 

 

 

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.