EN

Презентація експозиції «Очі перемоги»

21 січня о 15.00 в Squat 17b (Київ).

Текст організаторів:

24 лютого 2022 року кардинально змінило наше життя, не тільки наше, а всього Світу.
Ми почали по іншому сприймати слова “вихід”, “прильот”, “турнікет”, “град”, “ураган”, абсолютно інший асоціативний ряд стали викликати топоніми Ірпінь, Буча, Маріуполь, Чорнобаївка. Ця війна інакша, адже через кількість інформаційних ресурсів та технічних розробок ми її не уявляємо, а можемо бачити постійно в онлайн режимі, зокрема завдяки безпілотним літальним апаратам. Звісно це дає відбиток для будь-кого й не оминає художників, які також, доступним їм мистецькими інструментами наближають перемогу, беручи участь у благодійних аукціонах, зборах, волонтерських інціативах, збираючи гроші на дрони і не тільки на них.
Зважаючи на все це ми, разом із 12 художниками (Андрій Сидоренко, Олександр Грехов, Людмила Раштанова, Dita Galas, Володимир Падун, Людмила Падун, Едуард Потапенков, Олексій Сай, Роман Шостя, Нікіта Тітов, Юрко Журавель, Олекса Манн), організаторами проєкту Центром підготовки операторів БПЛА «Крук» й партнерами«Аеророзвідка», відкриваємо виставку робіт під назвою «Очі перемоги», які саме й демонструють картину нового цивілізаційного явища під час війни.
21 січня відбудеться презентація цвєї експозиції, де ви зможете поспілкуватись із художниками, а головне — задонатити, щоб зібрати 400000грн на ремонт 14 навчальних дронів.
Також ви матимете можливість придбати календарі з роботами митців та самі репродукції — всі кошти також підуть на ремонт дронів.
Куратор виставки — Алекс Заклецький.
МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.