Меню

Прем’єра аудіовізуальних проєктів “+100″ у Львові

16 жовтня о 19.00

Текст організаторів:

Прем’єра аудіовізуальних проєктів “+100″ у Львові

Під час Міжнародного фестивалю аудіовізуального мистецтва «Тетраматика 2019» відбудеться прем’єра проєктів «+ 100», створених у співпраці європейських медіа-художників та композиторів. Проєкт «+100» організований Інститутом Адама Міцкевича в рамках міжнародної культурної програми POLSKA 100, присвяченої сторіччю відновлення незалежності Польщі. Презентовані роботи є новітніми творами мистцва, створеними з використанням інструментів віртуальної реальності, інтерактивності та досвіду занурення.

16 жовтня о 19:00 — перформанс “Temporary Nation” Пьотра Вижиковського (PL) та Ехо Хо (DE/CN)

Театр Леся Курбаса (вул. Леся Курбаса, 3)

Всесвітній мобільний перформанс – Підспівуй! Танцюй! Міксуй!

Спільне виконання музичної композиції перетворить групу незнайомців у тимчасову спільноту. У перформансі використовуються смартфони як звукові та світлові інструменти. Глядачі стають учасниками виступу, виконуючи танцювальний ритуал, який підкреслює самовіддану співтворчість, спонукає забути про екрани мобільних та реалізує ідею зв’язку, активізуючи тілесні рухи. Робота є результатом співпраці між медіа-художником Пьотром Вижиковським та міждисциплінарною художницею, композиторкою та виконавицею Ехо Хо. «Тимчасова нація» – це платформа для організації групових та індивідуальних перформативних сесій. Робота активно залучає аудиторію, яка стає її співавторами за допомогою програми, розробленої для цього дійства. Після встановлення програми смартфони учасників перетворюються на аудіовізуальні ґаджети, що випромінюють світло та звук, якими користувачі можуть керувати за допомогою певних жестів чи хореографії.

«Тимчасова нація» має на меті об’єднати людей, оскільки вистава формується завдяки перетворенню їх смартфонів у мережу мультимедійних інструментів. Фізична активність і жести учасників активують музику і зображення. Таким чином, створюється мультимедійна подія в режимі реального часу. Її остаточна форма, як з точки зору хореографії, так і з аудіовізуальної композиції, залежатиме від кількості учасників, їх динаміки, креативності та вміння працювати разом.

Додаток, що використовується «Тимчасовою нацією», є універсальним з точки зору його використання – його можна запустити поза офіційними подіями, також окремими користувачами. Однак оптимальні результати, що відповідають художнім цілям, досягаються лише тоді, коли програму використовує група користувачів. Учасникам не потрібно знати один одного.

17 жовтня о 19:00 відбудеться показ фільму “The Key To Time” та зустріч з авторами Родеріком Кувером (FR/US) та Кшиштофом Волеком (PL)

Театр Лесі (вул. Городоцька, 36)

Показ фільму відбуватиметься в окулярах віртуальної реальності.

50-хвилинний досвід занурення у середовище віртуальної реальності – глядачі дивитимуться фільм у шоломах віртуальної реальності. Інтегруючи аспекти німого фільму, графічний роман та імерсивне кіно автори піднімають питання, що стосуються часу, екології та технологій Світ, в якому живе Танек, знаходиться на межі знищення. Масові повені та забруднення призвели до війни в небагатьох придатних для життя районах, а нові воєнні технології загрожують знищенням світу. Перед тим, як настане кінець світу, Танек намагається знайти своє кохання, Анну. Він знаходить її з іншим чоловіком: своїм допельгангером. Це той самий Танек в інший час, або якийсь секретний агент, якого послали захопити Анну і вбити Танека? Чи використовував він пристрої Танека з корисною метою, чи це сам Танек створив пристрій, який насправді руйнує світ? Часу все менше. Чи врятує світ Танек від себе, виправить кривди, чи просто втече від безладу в добріший і безпечніший світ, щоб знову почати людство?

20 жовтня о 19:00  — музичний перформанс “Folded Maps of Time”Марека Холонєвського (PL) та Кріса Катлера (UK)

LemStation (вул. Д. Вітовського, 57)

Марек Холонєвський та Кріс Катлер представляють музичну виставу, в якій мозкова активність виконавців, зафіксована за допомогою спеціальних чутливих датчиків, проєктується на екран як віртуальна модель мозку. Оточена багатоканальною звуковою та відеосистемою, аудиторія глядачів опиниться немовби всередині живого організму або віртуального мозку, з безліччю входів, виходів, каналів і нескінченних хаотичних переплетень: це складені карти часу; потік мінливих спогадів і постійний рух.

Більше інформації про проєкт та учасників на сторінці фестивалю ТЕТРАМАТИКА: http://tetramatyka2019.org/

Вхід на всі події вільний

бачите помилку, пишіть сюди