EN RU

ПРАПОР

Відео-робота Віталія Шупляка (Бережани-Познань), що увійшла в проект «Сигнали». Виставку можна подивитися в галереї Vozdvizhenka Arts House (Киев) до 7 липня.

 

«Робота «Flag (no signal)» розпочинає експозицію виставкипредставлена в формі відео-проекції на чисту стіну, ми бачимо лише рухомий блакитний прапор з білим написом no signal. Технічно робота являє собою відео-документацію білого прапору, який майорить на вітрі, у відкритому просторі, і на цей прапор проектується проекція, яка не має джерела інформації. Функція прапора – нести конкретний сигнал. Я спробував створити прапор, який не мав би ідентифікації. І виникла парадоксальна річ, бо чим більше ти бажаєш уникнути значень, тим більше їх народжується, і в результаті ця робота більше запитує, ніж стверджує. Тому залишаю простір для глядача, для його власної інтерпретації.»

Віталій Шупляк

Текст галереї:

Віталій Шупляк переважно займається перформенсом, інсталяцією і відео. Живе і працює в Польщі і в Україні, провадить діяльність «Pi» Gallery.
Виставку приймає Vozdvizhenka Arts House — партнерська галерея фестивалю NonStopMedia VIII, фіналістом якої Віталій став минулого року.

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.
Матеріали за темою
СИГНАЛИ