EN

ПРАПОР

Відео-робота Віталія Шупляка (Бережани-Познань), що увійшла в проект “Сигнали”. Виставку можна подивитися в галереї Vozdvizhenka Arts House (Киев) до 7 липня.

 

Робота “Flag (no signal)” розпочинає експозицію виставкипредставлена в формі відео-проекції на чисту стіну, ми бачимо лише рухомий блакитний прапор з білим написом no signal. Технічно робота являє собою відео-документацію білого прапору, який майорить на вітрі, у відкритому просторі, і на цей прапор проектується проекція, яка не має джерела інформації. Функція прапора – нести конкретний сигнал. Я спробував створити прапор, який не мав би ідентифікації. І виникла парадоксальна річ, бо чим більше ти бажаєш уникнути значень, тим більше їх народжується, і в результаті ця робота більше запитує, ніж стверджує. Тому залишаю простір для глядача, для його власної інтерпретації.”

Віталій Шупляк

Текст галереї:

Віталій Шупляк переважно займається перформенсом, інсталяцією і відео. Живе і працює в Польщі і в Україні, провадить діяльність «Pi» Gallery.
Виставку приймає Vozdvizhenka Arts House — партнерська галерея фестивалю NonStopMedia VIII, фіналістом якої Віталій став минулого року.

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.