EN

ПОПІЛ


Виставку Рустама Мірзоєва (Миколаїв) можна подивитися у галереї «ЦЕХ» (Київ) до 10 травня.

Текст галереї «ЦЕХ»:

«Самотність – це спосіб, яким доля намагається привести людину до самої себе»
Герман Гессе
Ласкаво просимо в екзистенціальну рапсодію Рустама Мірзоєва – майстра всіх відтінків сірого, чия витончена майстерність яскраво виділяє сучасну Україну на культурній мапі світу.
Його нова колекція шедеврів під назвою «Попіл» досліджує поняття самотності у всій повноті його сенсів.
Автор підкреслює можливість отримувати найглибші інсайти про природу людського існування з найбільш буденних ситуацій, протиставляючи сірій олійній палітрі прикріплені до полотен крихітні променисті камені.
Гіркий бік нашої подорожі по пустелі реальності полягає в тому, що коли-небудь вона повинна закінчитися. Втішний – в тому, що коли ми стикаємося з безмовними питаннями з безодні небуття, міражі наших ілюзій зникають, і ми стаємо здатні побачити, де ми знаходимося насправді.
Коли ми опиняємося на самоті, віч-на-віч з собою, то приходимо до розуміння життя як до досвіду обмежень, що накладаються матерією на розум, який, в свою чергу, створює цю матерію силою думки.
Фізичний аспект нашого буття – це не більше ніж попіл, що залишається від вогню думки. Сила якої може надати чудовий вигляд навіть попелу. Як в цьому випадку. Приємного перегляду!

Павло Лужецький

 

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.