Меню

ПОЛІНА ВЕРБИЦЬКА В «УКРМАКРОВСЕСВІТІ»


Виставка за участю Поліни Вербицкої (Київ) в галереї «Укрмакровсесвіт» (Київ). 2020 рік. Коментують: Сергій Захаров (Донецьк-Київ), Дмитро Коломойцев (Донецьк-Київ).

Сергій Захаров та Дмитро Коломойцев в сюжеті про:

00.00—01.02

Сергій Захаров: Це галерея, яку відкрито в квартирному просторі. Існує вона з 2016 року. Якийсь момент вона була законсервована. Це була весна минулого року, і з того часу ми ніяких рухів не робили. Гримнув ще карантин, після якого захотілося зробити якийсь новий проєкт. 

Запросили Поліну Вербицьку з її абсолютно чудовими об’єктами. Для «Укрмакровсесвіту» це новий вид діяльності, тому що до цього ми робили проєкти між собою, для себе, і швидше за все вони не виходили на більш розгорнутий погляд на мистецтво, на те, що є в нас, в Україні. «Укрмакровсесвіт» має свою особливо нішу. Це низове мистецтво, яке існує просто завдяки нашому інтересу.

01.03—01.59

Тут дві графічні роботи: Дмитро Коломойцев і Сергій Захаров. Дві графіки, які доповнюють цю виставку. Досить лаконічні, и ми хочемо не завантажувати цей маленький простір надлишком робіт. Вибрали по дві графіки. Ще є прихований об’єкт, який у є ванній: русалка, яка плаває в ночвах, для оброблення м’яса, зроблених з алюмінію. Вона прихована, але кожен відвідувач виставки в будь—якому випадку зобов’язаний зайти хоч раз до санвузла і отримати частку шоку, тому що він побачить  антропоморфне реалістичне тіло, що плаває в ванній з хвостом русалки.

02.00—03.04

Це — об’єкт, який зазнає якихось змін. Це Дмитра Коломойцева Шевченко… Просто цікава історія. Його зроблено на дешевому матеріалі з покриттям золотою фарбою, що нагадує Єгипетські скульптури, сфінксів.

Дмитро Коломойцев: У лісових нетрях була покинута конструкція 1980—х років, недобудована електростанція. Для артфестивалю я в лісі побудував об’єкт, жив там кілька місяців и залишив його. Це був барельєф на стіні в лісі.

03.05—03.31

Вівтар — молитовне місце, яке було ще обладнане і зроблене архітектурно.

Це Трахтемирівський півострів поруч з Каневом.

Місця сили, про них багато писали. Найцікавіше, що цей об’єкт там залишавсь на бетонній стіні, а потім через якийсь час ви туди потрапляєте, а ця бетонна стіна впала, такий от сильний образ…

МІТЄЦ надає авторам текстів та героям сюжетів майданчик для свободного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти їхні погляди.                 Бачите помилку, пишіть сюди