EN

ПОЛІНА ВЕРБИЦЬКА В “УКРМАКРОВСЕСВІТІ”


Виставка за участю Поліни Вербицкої (Київ) в галереї “Укрмакровсесвіт” (Київ). 2020 рік. Коментують: Сергій Захаров (Донецьк-Київ), Дмитро Коломойцев (Донецьк-Київ).

Сергій Захаров та Дмитро Коломойцев в сюжеті про:

00.00—01.02

Сергій Захаров: Це галерея, яку відкрито в квартирному просторі. Існує вона з 2016 року. Якийсь момент вона була законсервована. Це була весна минулого року, і з того часу ми ніяких рухів не робили. Гримнув ще карантин, після якого захотілося зробити якийсь новий проєкт. 

Запросили Поліну Вербицьку з її абсолютно чудовими об’єктами. Для «Укрмакровсесвіту» це новий вид діяльності, тому що до цього ми робили проєкти між собою, для себе, і швидше за все вони не виходили на більш розгорнутий погляд на мистецтво, на те, що є в нас, в Україні. «Укрмакровсесвіт» має свою особливо нішу. Це низове мистецтво, яке існує просто завдяки нашому інтересу.

01.03—01.59

Тут дві графічні роботи: Дмитро Коломойцев і Сергій Захаров. Дві графіки, які доповнюють цю виставку. Досить лаконічні, и ми хочемо не завантажувати цей маленький простір надлишком робіт. Вибрали по дві графіки. Ще є прихований об’єкт, який у є ванній: русалка, яка плаває в ночвах, для оброблення м’яса, зроблених з алюмінію. Вона прихована, але кожен відвідувач виставки в будь—якому випадку зобов’язаний зайти хоч раз до санвузла і отримати частку шоку, тому що він побачить  антропоморфне реалістичне тіло, що плаває в ванній з хвостом русалки.

02.00—03.04

Це — об’єкт, який зазнає якихось змін. Це Дмитра Коломойцева Шевченко… Просто цікава історія. Його зроблено на дешевому матеріалі з покриттям золотою фарбою, що нагадує Єгипетські скульптури, сфінксів.

Дмитро Коломойцев: У лісових нетрях була покинута конструкція 1980—х років, недобудована електростанція. Для артфестивалю я в лісі побудував об’єкт, жив там кілька місяців и залишив його. Це був барельєф на стіні в лісі.

03.05—03.31

Вівтар — молитовне місце, яке було ще обладнане і зроблене архітектурно.

Це Трахтемирівський півострів поруч з Каневом.

Місця сили, про них багато писали. Найцікавіше, що цей об’єкт там залишавсь на бетонній стіні, а потім через якийсь час ви туди потрапляєте, а ця бетонна стіна впала, такий от сильний образ…

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.