Поліна Вербицька у Karas Gallery

Поліна Вербицька у Karas Gallery

20 січня о 19.00

Текст організаторів:

Відкриття виставки київської художниці Поліни Вербицької.
У своїх роботах Поліна Вербицька занурюється в теми “краси” та “не краси” тілесного, ставлячи запитання, де проходить тонка грань між цими двома поняттями. Чому ми вважаємо якісь явища красивими, а якісь – ні? Чому одні речі та явища, попри свою небезпечність, вважаються красивими, а те що вони роблять з тілами – жахливим та огидним? Дослухаємось до авторки:
“Це відображення мого особистого досвіду останніх декількох років. Це частина робіт, створених за 2020-2021 роки, також результат експериментів з медіумами та техніками. Деякі з об’єктів були створені у Чорногорії, під час тимчасової “іміграціі”, вони є спробою рефлексії цього досвіду таким, яким він був для мене, це ілюстрації змін, яких я зазнала як особистість у цей період.
Експозиція зібрана так, щоб показати шлях від полімерної мініатюри до більших скульптурних об’єктів, перехід до кераміки і до експериментів зі скульптурним колажем, якими я зараз займаюся.
Оскільки для мене візуальне мистецтво є певною спробою діалогу з собою та іншими, виставлені об’єкти не мають назв, оскільки всі вони є якоюсь мірою автопортретами”.
На почтаку лютого планується кураторська онлайн-екскурсія, яку проведе Євген Карась.
Виставка триватиме до 8 лютого.
Вхід вільний.
Пн.-Сб. 11-19:00 Нд. – вих.
КАРАСЬ ГАЛЕРЕЯ
Андріївський узвіз, 22А

 

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.