EN RU

ПОЕЗІЯ ВОДИ


Вінсент Бьюфілс (Франція) про роботу над скульптурою, створену в рамках проекту «Грані». Мистецьке об`єднання «ЧервонеЧорне» (Канів). За підтримки «Українського культурного фонду».

Мета проєкту «Грані» – вивчення традицій та спадщини української та світової скульптури через діалог художників різної національності. Кожен із учасників має певну свободу вибору манери виконання і сам обирає тему, яка захоплює автора в даний конкретній відрізок часу. Граніт, що пропонується у якості природного матеріалу, ставить разом і певні межі для реалізації, потребує фізичного та інтелектуального зусилля.

Візитівкою «Граней» є руйнування усіх можливих стереотипів та бар’єрів через комунікацію із західними та східними країнами. Обмін історичною та культурною спадщиною, що донедавна був явищем значно обмеженим, покликаний стерти будь-які існуючі грані. Немов майстер при створенні скульптури поступово сточує камінь, змінюючи грані матеріалу.

МІТЄЦ надає авторам текстів та героям сюжетів майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти їхні погляди.