EN

ПЛОТЬ І КРОВ


Виставку Наталії Корф-Іванюк (Київ) можна подивитися в Mironova Foundation (Київ).

Текст організаторів:

Відкриття арт-проєкту «Плоть і кров» художниці Наталії Корф-Іванюк.

В експозиції будуть представлені масштабні живописні полотна сповнені яскравими кольорами. «Плоть і кров» — це справжня ода життю у всій його повноті емоцій.
Саме емоції, що наповнюють нашу плоть життям та розфарбовують життя у соковиті кольори, є головною темою художнього дослідження автора. В них любов та біль, ненависть та співчуття, мовчання та крик, страх, благання, прийняття, — все те, що матиме вагу у наших спогадах, все те, що назавжди залишиться з нами, не зважаючи на всі примхи буденності.

«Живи, як дихаєш. Пиши, як дихаєш» – живописно закликає авторка і дарує нам справжню насолоду від емоційної свободи та повноти життя, які вона оспівує у своєму проекті «Плоть і кров».

Наталія Корф-Іванюк, авторка проекту:
«Відкрита, жива емоція – це коли ти створюєш пляму, що вібрує, дихає, говорить шукає собі шлях, перетікаючи в нові субстанції і форми, потім раптово завмирає утворюючи різкий контур. І завмираєш ти. Межуючи з божевіллям, живопис говорить мовою тіла, а тіло відповідає мовою фарби. Вона, невпинна, буйна, химерна. Керуватись емоцією, йти за емоцією, в цьому є щось тваринне, відчайдушне, те заради чого варто!!!»

Тетяна Міронова, засновник Mironova Foundation:
«Наталія Корф-Іванюк дуже потужний, емоційний художник, який завжди розширює кордони нашого сприйняття і дарує свіжий подих творчої свободи та справжньої насолоди від яскравого експресивного живопису, який, на жаль, не часто зустрічається у сучасному мистецтві інтелектуальних концепцій».

Mironova Foundation
провулок Лаврський, 9

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.