EN

PIVNYKYTIME АНОНСУЄ: The Naked Room – чарочна для хіпстерів.


Сьогодні, 14 грудня о 19.00.

Текст організаторів:

Запрошуємо на відкриття галереї сучасного мистецтва The Naked Room та вернісаж першої виставки: Олена Субач “На межі” та В’ячеслав Поляков “Львів – Божа Воля”.

Програма подій

П’ятниця, 14.12.2018
19.00 – 22.00
Відкриття галереї та вернісаж виставки за участю художників і кураторів
DJ сет від резидентів 20ft Radio: Nemo, Misha & David

Субота, 15.12.2018
17.00 – 19.00
Відкриття книжкового корнеру The Naked Books by IST Publishing та екскурсія курованою добірка видань
Відкриття винної вітальні The Naked Bar by Foodies / знайомство з першим меню
19.00 – 21.00
Вернісаж виставки за участю художників і кураторів
21.00 – 22.00
Музичний перформанс від Mlin Patz (Muscut / Chillera)

Про виставку

Олена Субач та В’ячеслав Поляков — одні з головних представників нової української фотографії, автори зі стрімкою міжнародною кар’єрою. Так, у 2017 Поляков представив персональний проект у рамках Foam Talent (Амстердам), публікувався у The British Journal of Photography та був відзначені нагородою Vienna Photobook Festival Award. Субач є лауреаткою престижної New East Photo Prize та учасницею численних фотографічних ярмарок та форумів. У листопаді 2018 вони увійшли до шорт-листа премії Bird In Flight з колективним проектом. The Naked Room представляє першу персональну виставку художників в Україні.

Олена та В’ячеслав мешкають, переважно, у Львові, проте предметом їхнього інтересу є не “культурна столиця”, а її символічний антипод — українська провінція. Майже кожного вікенду художники вирушають у подорож до невеликого міста чи селища, де спрямовують свій погляд на місцеву візуальну мову. Єдиноріг пастельних кольорів із уживаних автомобільних шин, фрагмент фасаду будинку із білої цегли, у який любовно “вмонтований” наївний портрет коня, патерни на хустках і сукнях парафіянок, та нескінченні Діви-Марії наївного забарвлення складають цей чудернацький предметний світ народної та, здебільшого, анонімної образо-творчості. Об’єктиви Субач і Полякова вихоплюють ці твори із сірої буденності, проте не вдаються до глузування. Навпаки — вони із захопленням документують нову українську матеріальність.

The Naked Room — галерея сучасного мистецтва в Києві та простір для зустрічі й комунікації між тими, хто творить і любить мистецтво.
Програма галереї складається з персональних виставок художниць і художників нашого покоління i є результатом тривалого кураторського діалогу з їхніми авторами, що реалізується у форматі камерного висловлювання.

В одному просторі з галереєю сучасного мистецтва відкривається The Naked Bar, створений командою гастроентузіасток Foodies, та книжковий корнер, який курує IST Publishing – українське видавництво, яке спеціалізується на перекладах актуальної теорії сучасної культури та нових працях місцевих авторок й авторів.

Кураторки виставки Лізавета Герман та Марія Ланько.

Галерея «The Naked Room»

Рейтарська, 21

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.