EN RU

PIVNYKYTIME АНОНСУЄ: The Naked Room — чарочна для хіпстерів.


Сьогодні, 14 грудня о 19.00.

Текст організаторів:

Запрошуємо на відкриття галереї сучасного мистецтва The Naked Room та вернісаж першої виставки: Олена Субач “На межі” та В’ячеслав Поляков “Львів – Божа Воля”.

Програма подій

П’ятниця, 14.12.2018
19.00 – 22.00
Відкриття галереї та вернісаж виставки за участю художників і кураторів
DJ сет від резидентів 20ft Radio: Nemo, Misha & David

Субота, 15.12.2018
17.00 – 19.00
Відкриття книжкового корнеру The Naked Books by IST Publishing та екскурсія курованою добірка видань
Відкриття винної вітальні The Naked Bar by Foodies / знайомство з першим меню
19.00 – 21.00
Вернісаж виставки за участю художників і кураторів
21.00 – 22.00
Музичний перформанс від Mlin Patz (Muscut / Chillera)

Про виставку

Олена Субач та В’ячеслав Поляков — одні з головних представників нової української фотографії, автори зі стрімкою міжнародною кар’єрою. Так, у 2017 Поляков представив персональний проект у рамках Foam Talent (Амстердам), публікувався у The British Journal of Photography та був відзначені нагородою Vienna Photobook Festival Award. Субач є лауреаткою престижної New East Photo Prize та учасницею численних фотографічних ярмарок та форумів. У листопаді 2018 вони увійшли до шорт-листа премії Bird In Flight з колективним проектом. The Naked Room представляє першу персональну виставку художників в Україні.

Олена та В’ячеслав мешкають, переважно, у Львові, проте предметом їхнього інтересу є не “культурна столиця”, а її символічний антипод — українська провінція. Майже кожного вікенду художники вирушають у подорож до невеликого міста чи селища, де спрямовують свій погляд на місцеву візуальну мову. Єдиноріг пастельних кольорів із уживаних автомобільних шин, фрагмент фасаду будинку із білої цегли, у який любовно “вмонтований” наївний портрет коня, патерни на хустках і сукнях парафіянок, та нескінченні Діви-Марії наївного забарвлення складають цей чудернацький предметний світ народної та, здебільшого, анонімної образо-творчості. Об’єктиви Субач і Полякова вихоплюють ці твори із сірої буденності, проте не вдаються до глузування. Навпаки — вони із захопленням документують нову українську матеріальність.

The Naked Room — галерея сучасного мистецтва в Києві та простір для зустрічі й комунікації між тими, хто творить і любить мистецтво.
Програма галереї складається з персональних виставок художниць і художників нашого покоління i є результатом тривалого кураторського діалогу з їхніми авторами, що реалізується у форматі камерного висловлювання.

В одному просторі з галереєю сучасного мистецтва відкривається The Naked Bar, створений командою гастроентузіасток Foodies, та книжковий корнер, який курує IST Publishing – українське видавництво, яке спеціалізується на перекладах актуальної теорії сучасної культури та нових працях місцевих авторок й авторів.

Кураторки виставки Лізавета Герман та Марія Ланько.

Галерея «The Naked Room»

Рейтарська, 21

МІТЄЦ надає авторам текстів та героям сюжетів майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти їхні погляди.