Меню

PictoricBox в Мистецькому Арсеналі

24 травня о 20.00

Текст організаторів:

В рамках IX Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» пройде офіційна презентація нової унікальної настільної гри PictoricBox, ілюстрації до якої створили художники відомого клубу ілюстраторів Pictoric.

Серед авторів – Анна Сарвіра, Олег Грищенко, Тетяна Денисенко, Поліна Дорошенко, Анна Іваненко, Женя Полосіна, Олена Старанчук, Анна Андреєва, Юлія Тверітіна, Валерій та Олена Тихонюк, Ілля Угнівенко.

Організатор проекту – Sky Art Foundation – спеціально до фестивалю підготував оновлену версію гри, а також додатковий ігровий набір «Active».

З сюжетом та правилами гри пошановувачі захоплюючих настільних ігор можуть ознайомитися на офіційному сайті pictoricbox.com, а також безпосередньо у ході «Книжкового Арсеналу» – на другому поверсі буде працювати спеціальна ігрова зона, де гості зможуть протестувати PictoricBox у будь-який час з 22 по 26 травня .

У цій же зоні пройде виставка оригінальних робіт ілюстраторів Pictoric, твори яких стали основою карткових колод гри. Відвідувачі фестивалю зможуть не тільки протестувати гру і помилуватися ілюстраціями, а й придбати художні принти, а також саму настільну гру за спеціальною ціною.

До слова, саме у рамках фестивалю організатори проекту запускають офіційні продажі гри PictoricBox як безпосередньо на самому івенті, так і через сайт гри, соціальні мережі та кілька торгових інтернет-майданчиків.

«Упевнений у тому, що саме колаборація арту та бізнесу, яка реалізується в такі проекти як PictoricBox здатна прославити як українських художників, так і принести успіх українському бізнесу в усьому світові. Адже цей естетично-розважальний проект сюжетно та ідейно створений за принципом «гра для усієї родини», що у свою чергу – один із топових міжнародних трендів”, – відзначає Дмитро Палієнко, засновник Sky Art Foundation, співавтор ідеї створення гри.

Sky Art Foundation – благодійний фонд, який був заснований восени 2014 за ініціативи Дмитра Палієнка. Мета організації – підтримка та розвиток нового покоління українських сучасних художників, а також сприяння міжнародним культурним обмінам і інтеграції української культури у світовий арт-контекст. Фонд веде активну виставкову та благодійну діяльність, займається організацією міжнародних арт-проектів. Крім того, фінансово підтримує культурні заходи за участі українських художників. Діяльність Фонду висвітлювали такі світові видання як The Guardian, BBC, Forbes, Voque, Brooklyn Street Art, The Street Art News, Street Art United States та сотні інших шанованих ЗМІ.

Клуб ілюстраторів Pictoric – це співтовариство ілюстраторів, дизайнерів-графіків і художників. Мета його створення – реалізація спільних цікавих проектів і популяризація якісної сучасної ілюстрації в Україні та за кордоном, на міжнародних фестивалях та виставках, а також ведення просвітницької діяльності.

Мистецький Арсенал
Лаврська, 12

 

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою