EN RU

PHOTO KYIV 2020 онлайн

PHOTO KYIV 2020 онлайн

2 грудня

Текст організаторів:

Міжнародний фотографічний ярмарок PHOTO KYIV 2020 відбудеться онлайн.

PHOTO KYIV – головна щорічна подія в сфері мистецтва, що присвячена фотографії, відбуватиметься онлайн з 2 до 20 грудня 2020. Перехід в онлайн формат надає нові можливості як для галерей та незалежних фотографів, так і для партнерів PHOTO KYIV.

Необмежена кількість відвідувачів з усього світу має можливість потрапити на ярмарок

безпечно для здоров’я, не порушуючи соціальну дистанцію. Завдяки онлайн-платформі PHOTO KYIV актуальне фотографічне мистецтво завжди у вас у руках. Це дуже спрощує механізм покупки для тих, хто не любить гаяти час на балачки. Ярмарок буде працювати цілодобово, а це означає, що поціновувачі фотографії зможуть відвідати віртуальні стенди у будь-який зручний час на сайті фестивалю https://photokyivfair.com/

В цьому році фотографічний ярмарок пройде на платформі Pangram. Це мистецький онлайн-простір, в якому PhotoKyiv презентуватимуть фотографії авторів з України, Германії, Франції, Іспанії, Швейцарії, Польщі та Бельгії. А також, будуть представлені віртуальні стенди галерей: Apart11, 5.6, Maria Claudia Réseau d’Art, NewNow Gallery, Київська Школа Фотографії, MYPH, MSG ART SPACE, Галерея Карась.

Крім виставкової програми, PHOTO KYIV презентує 3 спецпроекти. Фокус двох з них – в об’єктиві жінки, це “Women’s eye” (кураторка Кароль Глозе-Піду) та перший груповий проект Організації Жінок Фотографинь України (кураторка Анна Мельникова). Ще один спецпроект присвячений пам’яті видатного українського фотографа Віктора Марущенка.

Також планується освітня програма, яка включає лекції в реальному часі в форматі відеоконференцій, дискусії та презентації фотокниг.

Програма PHOTO KYIV 2020 буде насичена, тому плануйте свій графік, щоб успішно поповнити або почати арт-колекцію актуальним фотографічним мистецтвом від 150 евро, відібраним експертною комісією PHOTO KYIV 2020.

Відвідати подію тепер можна безкоштовно.

З повною програмою PHOTO KYIV 2020 можна ознайомитися на сайті  https://photokyivfair.com/

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.