Меню

PHILLIPS NEW NOW

Yayoi Kusama. Rain on Red Poppies

Кулікова Вікторія, — піар-менеджер Abramovych.art, — про денні торги Phillips New Now в Лондоні, де було представлено роботи українських митців.

 

11 квітня у Лондоні відбулися торги «New Now» аукціонного дому Phillips.  Загалом на аукціоні репрезентовано 236 лотів.

На аукціоні були представлені: Герхард Ріхтер, Яой Кусама, Роберт Лонго, Мартін Кіппенбергер, Карстен Хеллер, Олафур Еліассон, Сантьяго Сьєрра, Ентоні Гормлі та інші.

Естімейти в межах «New Now» варіюються від п’ятисот до п’ятисот тисяч фунтів стерлінгів. Рекордна стартова ціна – £ 300 000 за скульптуру «State III» Ентоні Гормлі з серії «The Proppers», що зроблена зі сталевих блоків. Зараз твір перебуває у приватній колекції, попередньо був виставлений на аукціоні Christie`s у 2016 році та експонувався у галереї White Cube у Сан-Паулу (Бразилія). Найдорожча робота Гормлі була продана на аукціоні Christie’s у минулому році більш ніж за 6,5 мільйонів фунтів стерлінгів.

Ентоні Гормлі – один з найвідоміших британських митців сучасності, на даному етапі досяг предкласичного визнання публіки. Для своїх скульптур та інсталяцій Гормлі обрав найбільш впізнаваний образ – людину, її взаємодію з простором, – прокоментував арт-дилер Ігор Абрамович.

Згідно рейтингу, зафіксованого порталом artnet, Яой Кусама була визнана у 2017 році найдорожчою художницею світу серед наших сучасників. Її роботу «White No. 28» було продано на аукціоні Christie`s більш ніж за сім мільйонів доларів. На торгах Phillips можна було придбати дві роботи Кусами за ціною £ 15 000 – 20 000.

Єгор Зігура. Колос, що тримає світ

Єгор Зігура, «Колос, що тримає світ»

За свідченням журналу Manager Magazin, видатний німецький живописець Герхард Ріхтер, твори якого – серед колекцій найбільших музеїв світу, в 2017 році увійшов до рейтингу 1 000 найбагатших людей Німеччини. Його статки оцінюються в понад 700 млн євро. На лондонському аукціоні можна було придбати лот Ріхтера «Flow (P16)» за  £ 6 000 – 8 000.

Наш спввітчизник Єгор Зігура представив на торгах скульптуру «Колос, що тримає світ» (бронза, 100.2 x 34.2 x 27.8 см) з циклу «Післясьогодні» з естімейтом £ 3 000 – 5 000.

Дмитро Грек. Вдивляючись із

Дмитро Грек, «Вдивляючись із»

 

Барельєфний портрет із серії «Вдивляючись із» (каміння, 31.8 x 32 x 8 см) Дмитра Грека Phillips оцінили в £ 1 000 – 2 000.

Роботи Єгора Зігури та Дмитра Грека вже неодноразово продавались на закордонних аукціонах.

В цілому, торги пройшли успішно. Скульптуру Егора Зігури було продано за £6875 фунтів стерлингів, що перевищило вказаний естімейт, а роботу Дмитра Грека придбали за £2000 фунтів стерлингів.

Про остаточні результати можна дізнатися на сайті аукціонного дому Phillips.

Вікторія Кулікова

бачите помилку, пишіть сюди