Петро Павленський в “Хлєбзавод”

Петро Павленський в "Хлєбзавод"

22 січня о 19.00

Текст організаторів:

Лекція Петра Павленского про акціонізм та політичне мистецтво, що відбудеться в межах презентації нової книжки художника «Зіткнення». Опісля – обговорення. Модератор події: Артем Юрченко.
Книжка «Зіткнення» присвячена одному з епізодів зіткнення мистецтва і влади. Оповідання складається з окремих абзаців, фрагментів, епізодів і фраз поліцейських рапортів, протоколів допитів і показань свідків, судових постанов, психіатричних і психологічних звітів, культурологічних і кримінологічних експертиз тощо. Елементом, що формує єдиний наратив, є голос: голоси поліціянтів, суддів, експертів, психіатрів, потерпілих, співробітників ФСБ, арештантів і наглядачів. Усі надані цитати справжні — у тексті немає жодного вигаданого слова. Утім сам автор дотримується регламенту мовчання, його голосом є власне оповідання. Зібрана з документальних фрагментів, ця книжка є справжнім документом того, що відбувалося в житті художника, який займається політичним мистецтвом.
Вхід вільний, за попередньою реєстрацією.
У зв’язку із чинними карантинними обмеженнями ми вимушені дотримуватися регламентованої кількості учасників. У приміщенні потрібно бути в масці та зберігати соціальну й людську дистанцію. Трансляція лекції відбудеться наживо на нашій фейсбук-сторінці, за бажанням питання можна буде залишити в коментарях.

Петро Павленський — російський художник. Його найвідоміші акції: «Шов», «Фіксація», «Туша», «Свобода».

“Хлєбзавод”
Кудрявська, 47

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.