Петро Бевза в Forsa Gallery (Hyatt Regency Kyiv)

Петро Бевза в Forsa Gallery (Hyatt Regency Kyiv)

9 липня в 10.00

Текст організаторів:

Тепер вже офіційно: Forsa Gallery нарешті офлайн!
У приміщенні бізнес-готелю преміум-класу Hyatt Regency Kiev після невеликого тестового періоду розпочинає свою роботу галерея сучасного мистецтва Forsa Gallery. Цю подію ми відзначаємо персональним проектом видатного українського художника і скульптора Петра Бевзи «З вершин і низин».
В межах виставки будуть представлені роботи художника з циклу «Семантичний рай». Для Петра Бевзи «Семантичний рай» – це місце, первинно створене творцем, де людина знаходиться у гармонії з навколишнім світом, де відсутній конфлікт між задумом і волею. У роботах цього циклу художник фіксує не географічні, архетипічні чи символічні об’єкти, а категорії абстракції. Мистецький проект Бевзи створює немов би магічний сад із знаків та символів, що дозволяє не лише споглядати відсторонено, а й занурюватись у нього, стати співтворцем.
Експозиція триватиме до 5 серпня, з 10-00 до 21-00, без вихідних, у приміщенні Hyatt Regency Kiev за адресою вул. Алли Тарасової, 5.
Про художника:
Бевза Петро Олександрович (1 січня 1963, Київщина, Україна) – художник та скульптор, член Національної спілки художників України (1990), член Всеукраїнської творчої спілки БЖ-АРТ (1997). Закінчив Київський державний художній інститут (1985).
Forsa Gallery (Hyatt Regency Kyiv)
Алли Тарасової, 5
МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.