EN

Перша онлайн-галерея про митців Гуцульщини

Текст організаторів:

Жити (з) мистецтвом” це — перша в Україні онлайн-галерея про митців Гуцульщии. Проєкт тематично стосується митців та мейкерів Гуцульщини. Також це крутий інструмент для українців щоб урізноманітнити свої подорожі Карпатами, надихнутися та дізнатися де живуть і що творять гуцульські митці.

Метою проєкту є винести на карту світу мистецтво гуцулів, показати органічний простір в якому живуть і творять майстри. Ми розвіюємо міфи про недоступність та неосвіченість жителів гір, дозволяємо глядачеві більше заглибитися в традиції та культуру Карпат.

На початку квітня ми публікуємо першу історію на сайті. Користувачі зможуть познайомитися з митцем, який займається вишивкою та колекціонує старовинні вбрання, техніки та орнаменти — Богданом Петричуком. Кожного тижня на сайті будуть публікуватися наступні історії, загалом їх 40: 20 з української сторони та 20 з румунської.

Історія — це подкаст, відео, фото та текст про конкретного героя або явище.

Над проєктом спільно працювали три команди: творча майстерня “К10street”, радіо “Urban Space Radio” та партнери з Huțulii din România.

Проєкт втілено за підтримки “House of Europe”.

Посилання на сторінки проєкту:

Facebook: https://www.facebook.com/livingbyart.online

Instagram: https://www.instagram.com/livingbyart.online/

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.