“Перехід/Crossing” в Центрі сучасної культури у Дніпрі

“Перехід/Crossing” в Центрі сучасної культури у Дніпрі

8 жовтня о 19.00

Текст організаторів:

Перехід/Crossing

Виступ перфомансістів/-сток в межах резиденції  “Перехід/Crossing”.

Проєкт “Перехід/Crossing” має на меті стати основою для зустрічей, яка дає  впевненість для участі у спільному процесі, не відмовляючись від власного  суверенітету. Відкритість до різноманітності, яка дає можливість існуванню

альтруїстичної співпраці, в якій кожен по-своєму, з власними якостями,  поводиться самовідповідально. Ми прагнемо залучити локальну спільноту  до діалогу. Діалогу транснаціонального та міжгенераційного.

Перфоманс відбуватиметься за участі 14 митців з Німеччини, України, Чехії,  Сполученого Королівства, Італії. Їх роботи будуть презентовані у міському і  галерейному просторах.

8 жовтня у Центрі сучасної культури у Дніпрі, з 19:00 до 22:00.

Братимуть участь: ATOM (Аліса Олєва & Тімоті Максименко), Селіна Бонеллі,  Антонін Брінда, Маріта Булманн, Клод, Оля Федорова, Маріна Габа, Іра  Харламова, Тетяна Корнєєва, Катерина Мамчур, Акаль Кірет, Карлотта  Опперманн, Томас Реул, Алекс Слота, Лео Троценко.

Критично та рефлекторно супроводжуватиме проект Фергус Бірне. Його  думки, запитання, пропозиції та роздуми, а також документація виступів  артистів складають основу для майбутнього каталогу проєкту.

Проєкт реалізується галереєю Артсвіт та Verein PAErsche Aktions – Labor e.V.  за фінансової підтримки Українського культурного фонду та Фонду «EVZ» у  співпраці з Центром сучасної культури у Дніпрі.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації – https://cutt.ly/HEAD2cn

Посилання на подію:

8 жовтня https://fb.me/e/1h6zGVw9w

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.