EN

PENETRATION


Сегодня, 19 октября в 19.00 в галерее  Artsvit (Днепр) открывается фото-проект  Никиты Шаленного (Днепр). Материал записан во время монтажа выставки.

Текст галереи:

Попереджуємо – експоновані роботи містять оголену натуру та сцени насилля, тож вхід на виставку особам, що не досягли 18 років, дозволено виключно у супроводі батьків/опікунів.

Фотопроект PENETRATION Микити Шаленного — це спроба художника проникнути до найбільш потаємних місць людських взаємин і дослідити стереотипи та архетипи, що продовжують там існувати. На рівні колективного несвідомого суспільство продовжує замовчувати та ховати під одягом все, що стосується домінування, взаємних утисків та пресингу у стосунках, намагаючись ігнорувати їх.

Микита Шаленный народився у 1982 році, в місті Дніпро, де нині живе і працює. Закінчив Придніпровську державну академію будівництва та архітектури. До 2008 року вів архітектурну практику. Художник, графік, автор об’єктів та інсталяцій. В 2011 році отримав Приз глядацьких симпатій, PinchukArtPrize. Робота Сибір визнана Найкращою інсталяцією ArtVilnius 2015. Учасник багатьох групових та персональних виставкових проектів в Україні та за кордном. Його роботи зберігаються в музейних та приватних колекціях Данії, Великобританії, Польщі та України.

Вхід вільний. Деталі www.artsvit.dp.ua
м. Дніпро, вул. Січових Стрільців, 4а

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.