EN

Pazza Pennello в музеї образотворчих мистецтв ім. О.Білого

До 11 липня

Текст організаторів:

Експозиція виставки «Absolute’n’Equal» молодої сучасної художниці Pazza Pennello складається з робіт циклів «Кімнати абсолюту» й «Не має різниці». Їх сутність обігрується та міксується в назві виставки з формою музичного терміну «рок‘н‘рол», щоб відобразити тяжіння художниці до ретро-естетики і стилю феміністичного поп-арту.
Втеча з великого міста до рідного провінційного Чорноморська, добровільна самоізоляція в майстерні, екзистенційні пошуки й рефлексії Pazza Pennello втілилися у виважені, масштабні полотна.
Роботи двох циклів перегукуються між собою завдяки насиченому жовтому кольору. Це улюблений колір мисткині, що часто з‘являється на її полотнах, наприклад, у вигляді направленого променю світла від лампи. Він символізує надію на краще, це той самий промінь світла в кінці тонелю, що конче потрібен кожній людині в момент відчаю, або глибокої самотності.
«Не відволікайся! Споглядай» — так мисткиня закликає глядача частіше прислухатися до себе та обмежити вплив світу гаджетів з його інформаційним шумом.
До експозиції увійшла також робота «До бою!» з нового циклу «Амазонки», створена під час зимового локдауну. На полотні — войовнича жінка, котра веде вічну боротьбу із власними страхами, тривогами, внутрішніми перепонами. Pazza Pennello зображує себе… та кожного з нас.
Проектом «Absolute’n’Equal» ми відкриваємо завісу альтернативної арт-сцени міста Ч., виводимо на світло нові імена і сподіваємося здійняти потужну хвилю сучасного мистецтва.
Виставку “Absolute’n’Equal” можна відвідати до 11 липня кожного дня, крім понеділка, з 10:00 до 18:00
Вартість вхідного квитка: 40 грн – звичайний дорослий, 20 грн – дитячий (студентський, пенсійний, за наявності посвідчення)

Музей образотворчих мистецтв ім. О.Білого
проспект Миру, 30Г, Чорноморськ

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.