Остап Патик в галереї НЮ АРТ

Остап Патик в галереї НЮ АРТ

25 лютого о 10.00

Текст організаторів:

Виставка живопису відомого львівського художника – Остапа Патика.

Творчість Остапа Патика – це пункт перетину кількох факторів: родової генетики, набутого життєвого досвіду і бажання естетичної документації своїх емоційних станів.

В експозиції представлено живописний доробок митця за останні десять років активної творчої діяльності. Остап Патик обрав таку стратегію малярського письма, яка відповідає його внутрішній сутності. Практикуючи активний спосіб життя, часто мандруючи Україною та зарубіжжям, вбираючи у себе атмосферу різних міст і ландшафтів, пізнаючи характер людей, він «протоколював» динамічний калейдоскоп мотивів і настроїв мовою пластичних образів.

Так, після численних подорожей світом у творчості Остапа Патика вимальовуються твори з відповідною колористичною чи настроєвою символікою. Поступово його емоційний світ екстраполюється в серію тематичних живописних творів, що формують широкий жанровий діапазон, безперечно, високий професіоналізм та чітке окреслення індивідуальної творчої манери – динамічної та емоційної. Квіти – найважчий і найпрофесійніший живописний акцент жанрових модифікацій творів Остапа Патика. Причому з упевненістю можна сказати, що це «Nature vivante» – завжди жива й життєдайна краса квіткових мотивів, відтворена художником з неймовірною динамікою, відчуттям настроєвого колористичного розмаїття, любов’ю до природи та загалом любов’ю до життя.

Остап Патик – художник, педагог, заслужений діяч мистецтв України. Народився 1964 року у Львові. В 1983 р. закінчив Львівське училище прикладного мистецтва ім. І. Труша, а в 1995 р. Львівську академію мистецтв. Митець бере участь у вітчизняних та міжнародних виставкових проєктах, заходах, акціях, активно організовує мистецькі пленери.

Виставка триватиме до 13 березня.

Вхід – вільний.

Галерея НЮ АРТ
Грушевського, 28/2

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.