EN

Орест Манецький в галереї Portal 11

18 грудня

Текст організаторів:

Персональна виставка Ореста Манецького «Приховані простори».

Творчість Ореста Манецького – це свіжий подих у розвитку мистецтва. Художник поєднує живопис з іншими медіа (інсталяція, відео, аудіо-арт), створюючи політекстуальні та об’ємні за змістом і формою роботи. Митець експериментує з особливостями сприйняття та обробки візуальної інформації людиною, що допомагає йому «розблоковувати» нові шляхи для взаємодії з глядачем.

На своїй новій виставці у галереї Portal 11 Орест представить концептуальні роботи, що сфокусовані в основному на особистості та її життєвому шляху.

«Наскільки сильним є вплив середовища? Наскільки важливим є те, що дано нам від народження і те, що надходить від оточення? У яких межах прокладений наш шлях та що ніколи не зможе стати доступними? Роботи можуть включати візуальну інструкцію, бути наділеними звучанням, можуть містити функцію, яку можна активувати. Я шукав способи виразити свої бачення, думки та інтуїції і привів свої роботи до такого кінцевого вигляду, в якому вони будуть представлені на виставці “Приховані простори” у галереї Portal11, 2020».

Виставка триватиме до 31 січня 2021 року.

Галерея Portal 11
Трьохсвятительська, 11

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.