EN RU

Open Party. Projector. Humanitarium

Open Party. Projector. Humanitarium

24 вересня

Текст організаторів:

Projector.Humanitarium — це освітній онлайн-проєкт, присвячений соціогуманітарній тематиці. Ми створюємо курси і лекції на теми з історії, культурології, філософії, соціології, мистецтвознавства тощо. Наша мета — make humanities great again! Наша сила — критичне мислення та система. Наші куратор_ки та лектор_ки — справжні експерт_ки, яких ми дбайливо зібрали з різних куточків України та світу.

Курси — частина проєкту, покликана дати системні знання та навички з дисципліни, які допоможуть орієнтуватися в ній надалі. Лекції — ще одна частина проєкту, мета якої поглибити знання з теми або розширити світогляд (аж до походження слова «тектонік» та специфіки вебдизайну для католицьких храмів).

Ми віримо в те, що гуманітарна освіта — це можливості. Мати аргументовану думку. Залишатися спокійним перед обличчям змін. Почуватися комфортно у світі.

Працювати свідомо. Відкривати нове та вчитися.

Насолоджуватися складністю і стати складніше!

Маєте сумніви, чи потрібна вам гуманітарна освіта? Підібрали декілька аргументів «за».

Що зрештою нам дає освіта? Відповіді. А гуманітарій ще додасть: «Питання!». Ставити питання і шукати шляхи до відповідей — це одна з головних навичок, яку розвивають гуманітарні та соціальні науки.

Вузькоспеціалізована освіта потребує соціогуманітарної бази. Чи знали б ми, чому публіка вподобала бляшанки супу Воргола, без досліджень мистецтвознавців? Навряд.

Гуманітарна освіта багатогранна. Вона не лише про мистецтво чи мову, а й про етичні норми та цінності, адже ніщо в цьому світі не існує поза соціокультурним контекстом. Навіть цей пост.

І наостанок згадаємо пророцтво видатного науковця Клода Леві-Стросса — 21 століття буде або сторіччям гуманітарних наук, або його не буде. На календарі — вересень 2020-го року.

Будемо підтверджувати ці слова Леві-Стросса ще багато разів. Давайте разом?

https://prjctr.online/humanitarium

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.