EN RU

Опен колл для участі в іспанському медіа-арт фестивалі Мадатак

Опен колл для участі в іспанському медіа-арт фестивалі Мадатак

Можливість долучитись до виставки про Чорнобиль.

Стартував Опен Колл для участі в іспанському медіа-арт фестивалі Мадатак цієї восени в межах української виставки про Чорнобиль. Також буде проведена онлайн арт-резиденція на яку буде відібрано до 50 митців всіх секторів культури. За створені експонати можливо отримати компенсацію від 5000 до 27 000 грн!

Подати заявку можна вже зараз: http://www.digitalculture.in.ua

В нелегкий час пандемії та карантинних обмежень, ми запрошуємо митців всіх секторів культури та спеціалістів з роботи з VR, AR, 3D-моделюванням стати частиною унікальної віртуальної арт-резиденції, щоб представити свої експонати присвячені Чорнобилю на міжнародному медіа-арт фестивалі MADATAC (Іспанія) вже в цьому році.
50 митців отримають грошову компенсацію за створені експонати, більше інформації тут: http://www.digitalculture.in.ua

Після успіху на медіа-виставці ARTEFACT:Chernobyl 33 (Artefact art-project): у Києві, українських митців запросили до іспанської столиці Мадриду показати свої роботи в рамках відомого медіа-арт фестивалю MADATAC. На віртуальній виставці будуть не тільки експонати, створені під час тогорічного проєкту, а й нові – спеціально зроблені для цієї експозиції, з використанням VR та AR-технологій, лазерних та відео-інсталяцій, нейроінтерфейсу та параметричної архітектури у діджитальному форматі.

Детально за посиланням:
http://www.digitalculture.in.ua

Проєкт реалізується за підтримки Український культурний фонд та сприяння Державне агентство України з управління зоною відчуження

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.