Меню

OPEN CALL для митців

 

Open Call для митців!
Незабаром мистецький проект “Gаllery 101” вперше набуде фізичного простору! Ми раді оголосити Open Call для художників. У межах проекту заплановано ряд виставок (індивідуальних та групових), у різних локаціях Львова. Допоки не з’явиться постійне представництво, “стіни” “Gallery 101” будуть змінними, з дуже цікавими колабораціями. Супутньо з експозиціями проходитимуть мистецькі прогулянки, арт-вечірки, artist talk та кураторські екскурсії.Місце першої резиденції “Gallery 101”, де відбудеться пілотна експозиція – це креативний атмосферний простір “Книжковий Лев”, що смачно пахне поліграфією та кавою. Його родзинкою є затишний дворик у самісінькому центрі Львова. Орієнтовний час відкриття експозиції – середина квітня.
Ще дві локації готові прийняти “Gallery 101” у своїх стінах. Ми, поки що, залишимо їх у таємниці. Весна обіцяє бути насиченою!Напиши нам! Ми формуємо базу митців з якими працюватимемо! У нас багато ідей і ми швидко набуваємо необхідної компетенції для їх реалізації.

МІТЄЦ надає авторам текстів та героям сюжетів майданчик для свободного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти їхні погляди.                 Бачите помилку, пишіть сюди